Випуск слухачів курсової підготовки з професії «Кравець»

Важливою перевагою професійної освіти є її гнучкість та швидка реакція на запити ринку праці. Відтак у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну є можливість отримати як первинну професійну підготовку для випускників шкіл, так і пройти перепідготовку для  дорослих осіб.

13 червня 2023 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну в Навчально-практичному центрі технологій та дизайну слухачі курсової підготовки за професією «Кравець» успішно завершили навчання та склали кваліфікаційну атестацію.

Під час навчання слухачі отримали необхідні знання та навички виготовлення швейних виробів відповідно до програми підготовки фахівців. Програма включає: виготовлення виробів постільного та столового асортименту, поясних виробів (спідниця, штани) та плечових виробів (блуза, сукня, жакет).

Фахівець за професією «Кравець» не тільки має навички виготовлення швейних виробів, а також реалізовує можливість сприяти удосконаленню зовнішнього вигляду своїх клієнтів. Зростаючий попит на естетичні речі та бажання людей виглядати вишукано та стильно створюють додаткові перспективи для успішної кар’єри в цій професії.

Тому, бажаємо слухачам курсу «Кравець» задоволення та успіху у власній новій професійній сфері, де вони зможуть реалізувати свої таланти та задовольнити зростаючі потреби клієнтів у стильному та сучасному одязі.