Дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки

Циклова комісія працює над методичною темою:

«Формування у здобувачів освіти  ключових компетентностей для майбутньої успішної фахової діяльності в умовах цифровізації освіти».

Форми проведення засідань: методичний діалог, круглий стіл, науково-методичний семінар, ділова гра, педагогічний консиліум, методичний міст, презентація, методичний аукціон, інтелектуальна кав’ярня.

Методичні комплекси з дисциплін: методичні та навчальні посібники, збірники практичних робіт, зошити для виконання лабораторно-практичних робіт, курси лекцій, розробки занять, термінологічні словники, комплекси мультимедійних та відеоматеріалів, фотоілюстративний матеріал тощо.

Позааудиторна робота:

 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін українська мова, математика;
 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;
 • І (загальноколеджанський), ІІ (обласний) етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Гурткова робота:

 • клуб «Літописець» ( керівник — викладач Пренковська В.О.);
 • поетична студія «Етюд» ( керівник — викладач Дубченко Л. Г.);
 • гурток «Економіка для небайдужих» (керівник —  викладач Цибок В.О.);
 • гурток «Keep it up»(керівник —  викладач Линова Ю.Ю.);
 • клуб «Зелений фронт» (керівник —  викладач Губрій О.В.).

Завідування кабінетами: кабінет природничих та загальнотехнічних дисциплін, кабінет української мови та літератури, кабінет економіки, історії та права, кабінет іноземної мови, кабінет математики, кабінет фізики та астрономії.

Голова циклової комісії :

Дубченко Людмила Григорівна

Працює в коледжі — з 2010 року.

Освіта — вища; Запорізький державний університет.

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання —  викладач-методист.

Особисті здобутки:

 • 2022 рік Грамота Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за  особистий вагомий внесок у розвиток освіти, творчу педагогічну діяльність, ефективне застосування інноваційних технологій,  розробку нових методик навчання та з нагоди Дня працівників освіти.
 • 2017 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за активну участь у проведенні Всеукраїнської наради-тренінгу «Педагогіка партнерства і компетентнісний підхід у процесі викладання дисциплін української філології як основа для успішної самореалізації майбутнього фахівця-інноватора».
 • 2017 рік Подячний диплом Міністерства освіти і науки України, Ліги меценатів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика за самовіддану педагогічну діяльність і допомогу в організації конкурсу.
 • 2017 рік Подяка Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2017 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.
 • 2016 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2015 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2014 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку призера І Обласного конкурсу читців (Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Г. Шевченка) серед студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації у секції «Авторська поезія».
 • 2014 рік Подяка Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку призера І Обласного конкурсу читців (Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Г. Шевченка) серед студентів вищих навчальних закладів І- ІV рівнів акредитації у секції «Авторська поезія».
 • 2013 рік — Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентської молоді.
 • Подяка ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Київської області за сприяння в підготовці до Всеукраїнської наради голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • Подяка Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови.
 • Подяка Інституту інноваційних технологій і змісту освіти за якісну підготовку учасника ІІІ (Всеукраїнського) етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 • 2012 рік — Диплом Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за друге місце в обласному етапі конкурсу «Кращий викладач української мови (за професійним спрямуванням).
 • 2008 рік — Почесна грамота управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній діяльності.
 • 2004 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за підсумками атестації педагогічних працівників установ і закладів освіти району в 2003-2004 навчальному році.
 • 2009 рік — Грамота відділу освіти Гуляйпільської районної державної адміністрації за добросовісну, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розбудову освітянської ниви району.

Е-mail: [email protected]

Викладає дисципліни: українська мова, українська література.

Склад циклової комісії :

Головіна Леся Михайлівна

Працює в коледжі —  з 2009 року.

Освіта —  вища;Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст І категорії.

Е-mail:  [email protected]

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

Чернишова Тамара Іванівна

Працює в коледжі — з 2015 року.

Освіта — вища; Ворошиловградський державний педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання — старший учитель.

Особисті здобутки:

 • 1989 рік — Почесна грамота Єнакієвського управління освіти за добросовісну сумлінну працю
 • 1996 рік — Почесна грамота Міністерства освіти України за успіхи досягнуті в справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 1998 рік — Подяка Єнакієвського управління освіти за підготовку міського конкурсу художньої самодіяльності.
 • 2014 рік — Подяка від Творчого об’єднання «Соняшник» за високоефективну організацію та проведення у місті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

Е-mail:  [email protected]

Викладає дисципліни: географія, біологія.

Цибок Валентина Олександрівна

Працює в коледжі —  з 2019 року.

Освіта — вища; Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана; Науково-дослідний фінансовий інститут Академії фінансового управління Міністерства фінансів України

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст І категорії.

Особисті здобутки:

 • 2014 рік —  Почесна грамота Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» й присвоєння звання «Кращий викладач року».
 • 2010 рік — Диплом Лауреата молодіжної премії Голови Київської обласної державної адміністрації у номінації «За наукові досягнення».    
 • 2007 рік — Почесна грамота Міністерства аграрної політики України за вагомий внесок у розвиток Агропромислового комплексу України.

Е-mail:  [email protected]                                           

Викладає дисципліни: основи галузевої економіки та підприємництва, основи фінансової грамотності, економічна теорія, економіка, планування та організація діяльності підприємства, основи підприємницької діяльності, маркетингу та менеджменту.

Пренковська Валентина Олександрівна

Працює в коледжі — з 2011 року.

Освіта — вища; Київський державний педагогічний інститут ім. М.П.Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст вищої категорії.

Викладає дисципліни: історія України, всесвітня історія.

E-mail:  [email protected]

Юхно Раїса Андріївна

Працює в коледжі – з 2019 року.

Освіта – вища; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – старший учитель.

Особисті здобутки:

2009 рік – Грамота відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

2013 рік – Грамота відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

2013 рік – Грамота Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за творчу педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

E-mail: [email protected]

Викладає дисципліни: математика, вища математика.

Степанчук Катерина Олександрівна

Працює в коледжі —  з 2019 року.

Освіта —  вища; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія —  спеціаліст ІІ категорії.

E-mail: [email protected]

Викладає дисципліни: фізика, астрономія.

Линова Юлія Юріївна

Працює в коледжі — з 2019 року.

Освіта — вища; ПрАТ «Українсько-Польський вищий навчальний заклад «Центрально-Європейський університет»

Кваліфікаційна категорія — спеціаліст ІІ категорії.

E-mail: [email protected]

Викладає дисципліни: іноземна мова, іноземна мова (за професійним спрямуванням), спецтермінологія англійською мовою.

Луценко Ольга Іванівна

Працює в коледжі – з 2022 року.

Освіта – вища; Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні знання – старший вчитель.

Особисті здобутки:

 • 2004 рік – Грамота управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
 • 2008 рік – Подяка управління  освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за високі досягнення в професійній діяльності.
 • 2009 рік – Грамота Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності.

E-mail: [email protected]

Викладає дисципліни: іноземна мова, іноземна мова ( за професійним спрямуванням), спецтермінологія англійською мовою.

Карпенчук Марія Олександрівна

Працює в коледжі – з 2022 року.

Освіта – вища; Київський національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Кваліфікаційна категорія  – спеціаліст.

Викладає дисципліни:  українська мова, українська література, українська мова (за професійним спрямуванням).

E-mail: [email protected]

Старовойт Діана Олександрівна

Працює в коледжі – з 2022 року.

Обіймає посаду — методист, викладач української мови та літератури.

Освіта — повна вища освіта, Маріупольський державний університет, 2020 р.

Професійна кваліфікація — магістр філології за спеціалізацією «Українська мова та література, зарубіжна література», викладач закладу вищої освіти, літературний редактор.

Викладає дисципліни: українська мова та література.

E-mail: [email protected]

 

Булдикова Раїса Яківна

Працює в коледжі – з 2023 року.

Освіта – дві повні вищі: Харківський національний університет ім. В. Каразіна (Харківський державний університет ім. М.О. Горького у 1986 році), Слов`янський державний педагогічний інститут

Кваліфікаційна категорія  – спеціаліст вищої категорії.

Педагогічні звання – викладач-методист.

Особисті здобутки:

 • 2020Грамота МК ДДМА за перемогу у конкурсі на кращу методичну розробку
 • 2019 – Диплом переможця конкурсу «Донбаська державна машинобудівна академія – кращі імена» в номінації «Кращий викладач гуманітарних дисциплін»
 • 2018 – Подяка за плідну науково – педагогічну діяльність та з нагоди 65 – річниці з дня заснування Краматорського індустріального інституту (КІІ) – Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА)
 • 2017 – Почесна грамота Міністерства освіти і науки України Ради директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Донецької області за творчий підхід до реалізації завдань сучасної політики в галузі освіти, сумлінну плідну працю, високий рівень педагогічної майстерності та з нагоди 80-річного ювілею МК ДДМА.
 • 2016 – Грамота РМО за І місце у розробці навчального посібника у Регіональному конкурсі серед викладачів соціально-гуманітарних дисциплін.
 • 2015 – Подяка Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації за високий рівень підготовки вихованців до участі у Відкритій обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Зі стародавності в ХХІ століття».
 • 2013 – Подяка Управління освіти і науки Донецької держадміністрації за особистий вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, організацію та вдосконалення методичної, дослідницької роботи і технічної творчості студентів.
 • Грамота Донбаської державної машинобудівної академії за вагомий внесок в організацію якісної підготовки студентів коледжу та активну співпрацю у справі профорієнтаційної діяльності.
 • 2006 – Свідоцтво переможця конкурсу «Донбаська державна машинобудівна академія – кращі імена» в номінації «Кращий викладач гуманітарних дисциплін» за багаторічну сумлінну працю і виняткові заслуги в розвитку Донбаської державної машинобудівної академії.
 • 2002 – Почесна грамота Головного Управління освіти і науки Донецької області ( №54124 від 05.10.2002) за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, вагомі результати у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Викладає дисципліни: всесвітня історія, історія України, основи філософських знань, соціологія.

E-mail: [email protected]