Наші досягнення

2022 рік

Участь у III Міжнародній студентській науковій конференція «ЦИФРОВІЗАЦІЯ НАУКИ ТА СУЧАСНІ ТРЕНДИ ЇЇ РОЗВИТКУ». Науковий керівник Шмегельська Ю. В., учасники здобувачі освіти гр. Хм-3 Шелест А., Чобітько В. Тема доповіді: «Історія розвитку весільної зачіски», 11 листопада 2022 р.

«WorldSkills Ukraine»

І (відбірковий) етап Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у Київській області, компетенція «Технології моди»:

  • І місце – Сугак Віталіна (керівник Поліщук О.В.);
  • ІІ місце – Городня Софія (керівник Хмельницька І.В.).

Використовуючи освітню платформу Prometheus” слухачі гуртка “Економіка для небайдужих” (керівник В. Цибок), студенти групи  В-4  С. Акімов, О. Зайцева, Є. Коверда, О. Любченко, Д. Лебідь, О. Маширенко, А.  Міхневич, О. Печений,  Є. Поздняков, А. Хорунжий,  готуючись до написання економічного розділу дипломного проєкту, закінчили   навчання на курсах для здобувачів освіти “Економіка для всіх” та “Економіка на кожен день” й отримали відповідні сертифікати.

Печерські каштани

Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ», 30 червня 2022 року:

  • ескізи колекції «Назад в майбутнє» – ІІІ місце (груповий проект коледжу, керівник Поліщук О.В.);
  • колекція одягу «Ейфорія» – ІІІ місце (Сугак В.В., керівник Поліщук О.В.).

Участь Тетяни  Спіциної  (Поетична студія “Етюд “; керівник  Л. Дубченко )в міському  онлайн-конкурсі “Слово про Україну” з авторською  літературно-музичною композицією “Залежить час найближчий насамперед від тебе!”

Тези доповіді Шмегельської Ю. В. : «Філософія гармонії краси як засіб формування духовних цінностей та творчості у молоді» у збірнику Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ В УМОВАХ ВОЄННОГО ТА ПОВОЄННОГО ЧАСУ», 22 вересня 2022 р.

Тези доповіді Урюпіної М. В. : «Сучасні підходи до проведення уроку виробничого навчання» у збірнику Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ В УМОВАХ ВОЄННОГО ТА ПОВОЄННОГО ЧАСУ», 22 вересня 2022 р.

Тези доповіді Шмегельської Ю. В., Павлишиної Я. І. : «Значемість методів творчого пошуку при побудові зачісок біонічного характеру» у збірнику IV Міжнародної наукової конференції «DISCUSSION AND DEVELOPMENT OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH», Helsinki, Finland 18-21 жовтня 2022 р.

Стаття в журналі «Фахова передвища освіта»: «Діяльність навчально-практичного центру технологій та дизайну в умовах війни» (Олена Писаренко, завідувач Навчально-практичного центру технологій та дизайну, викладач спецдисциплін напряму «Легка промисловість»), вересень 2022 р.

Стаття в журналі «Фахова передвища освіта»: «Творчо-пошукові проекти у підготовці фахівців з дизайну одягу» (Оксана Поліщук викладач вищої категорії, голова циклової комісії «Легка промисловість»), квітень 2022 р.

Публікація статті викладача Л. Дубченко у  Збірнику наукових праць “Українці – жертви німецьких концентраційних таборів, остарбайтери, діти війни” за матеріалами Міжнародної конференції (стаття “Війна  і… фото на згадку: долі дітей війни Григорія  Хоменка та Катерини Хоменко  (у дівоцтві – Сохацька)”.

На запрошення Парламентської  газети «Голос України», здобувачі освіти долучились  до міжнародного флешмобу «Війна в Україні» ілюстраторів та дизайнерів. Роботи наших студентів, Олександри Зайцевої, Єлизавети Коверди, Павла Каська опубліковані на сайті газети.

V Всеукраїнський  дистанційний конкурс образотворчого та сучасного мистецтва «Битва жанрів ART-2022»:

  • диплом І ступеня у номінації “Образотворче мистецтво (оцифроване)”, Денис Максимець (гр.В-1); 
  • диплом І ступеня у номінації “Сучасне мистецтво: боді арт”, Олександра Зайцева (гр.В-4);
  • диплом І ступеня у номінації “Сучасне мистецтво: комп’ютерна графіка”, Єлизавета Коверда (гр.В-4); Дар’я Лебідь (гр.В-4), Віталіна Шадура – (гр.Кс-2);
  • диплом ІІ ступеня у номінації “Сучасне мистецтво: комп’ютерна графіка”,Павло Касько (гр.В-4).

Підготовка та видання збірки поетичних та прозових творів студентки групи М-4 Лесі Осіпенко “Волошки у волоссі” (Поетична студія “Етюд “; керівник Л.  Дубченко).

Участь у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля-2022», 30 червня 2022 року.

Онлайн турнір “Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах”, номінація “Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті”, 04 травня 2022 року:

  • диплом  І ступеню: Віталій Адамчук (гр.В2), Євген Німак (гр.ОВ-1);
  • диплом ІІІ  ступеню: Анжела Кулак (гр.Кс-1), Віталіна Шадура (гр.Кс-1), Ян Ружило (гр.В-2), Костянтин Соботюк (гр.В-2).

ІІ місце команда учасників напрямку ІКТ на V Обласній онлайн-олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності», 21 квітня 2022 року 

Дипломи переможців ІІІ ступеню  Віталіна Шадура (гр.Кс-1), Павло Касько(В-3),  Владислав Чорнобров (ОП 3-4),  Євген Німак (ОВ-1) у ІІІ Всеукраїнському конкурсі екологічних проектів, 17 травня 2022 року.

ІІ місце в онлайн-турнірі “Туристична Україна” Мар’яна  Заломська  (викладач Г. Рисаченко).

На Всеукраїнському народному конкурсі на розробку ескізу поштової марки «Русский военный корабль, иди на#уй!» від Укрпошта Єлизавета Коверда (гр.В-4) нагороджена сертифікатом учасника,  робота представлена на сторінці Укрпошти у Facebook, 4 березня 2022 року.

Сертифікат за активну участь Солод Руф, студентки групи Хм-3, у  VII International Scientific  and Practical Conference “Tropical Issues of modern science, society and education “, 29-31 січня 2022 р.

2021 рік

ІІ місце Чобітько Вікторія – здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності Дизайн «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» у І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «WorldSkills Ukraine – 2021» з компетенції «Перукарське мистецтво», (21 жовтня 2021 р.)

Сертифікати фіналістів – Анжела Кулак, Віталіна Шадура – у XI міжнародний студентський фотоконкурс 2021 “Гаряча крига”.  Роботи Анжели Кулак в номінації “Світ навколо тебе” розміщено у збірці найкращих фото робіт! (28 серпня 2021 р.).

Міський фотоконкурс (30 липня 2021):

  • ІІ місце у номінації “Незвичайно про звичайне” (робота «Грайливий пес», студентка групи Кс-1 – Анжела Кулак);
  • ІІІ місце у номінації “Природа” (робота «Лебеді» студента групи В-2,  Польшин Микита).
  • ІІІ Міжнародний конкурс реклами «DO.IT ADS», (15 червня 2021):

      • диплом ІІ ступеня – Анастасія Кучеренко (гр.ОВ-1) у номінації «Соціальна реклама»

      • диплом ІІІ ступеня – Олександра Зайцева (гр. В-2), Денис Кухаренко (гр.Кс-1), Андрій Вознесенський (гр. ОП 5-6) у номінації  «Соціальна реклама»;

      • диплом ІІ ступеня – Вадим Ходус (гр. В-2), Віталіна Шадура (гр.Кс-1), Анжела Кулак (гр.Кс-1) у номінації «Бережіть себе і своїх близьких в умовах COVID-19»;

      • диплом ІІІ ступеня – Анастасія Шот (гр. В-2), Артем Хорунжий (гр. В-2), Ігор Сухомлінов (гр. ОП 5-6) у номінації «Бережіть себе і своїх близьких в умовах COVID-19».

Перемога в міському онлайн-конкурсі “#Ейфоризми”, Віталіна Шадура (Поетична студія “Етюд”; керівник Л. Дубченко).

#futureofworkUA – Всеукраінський конкурс постерів. Роботи Єлизавети Коверди та Віталіни Шадури  увійшли у рейтинг 30 найкращих постерів Украіни (15 – 30 травня 2021).

  • IX Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з біології, (27 травня, 2021):

      • диплом І ступеня – Лебідь Дарія, Хорунжий Артем;

      • диплом ІІІ ступеня –Каменотрус Анастасія, Коверда Єлизавета, Кохановський Богдан, Печений Олександр.

  • Диплом ІІІ ступеня – Печений Олександр, Позняков Євгеній – IX Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з хімії, (27 травня, 2021).

  • ХІ Всеукраїнський онлайн-фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю «Retro fest – 21», (24 травня 2021 р.)

      • І місце Чобітько Вікторія – здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності Дизайн «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» в номінації «Стилістика 70-х»;

      • фаворит глядацьких симпатій Козодой Дарина здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності Дизайн «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» в номінації «Стилістика 90-х».

Грамота ІІ ступеня  – Коверда Єлизавета, студентка гр.В-2 – у першій відкриті студентській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки серед закладів фахової передвищої освіти (17 травня 2021).

Дипломи І ступеня – Євгенія Назаренко, Михайло Швець, Ян Ружило – у Всеукраінському конкурсі із кібербезпеки «Всеосвіта весна – 2021» (20 травня, 2021).

І місце Капітанчук Олена – здобувачка освіти ІІ курсу спеціальності Дизайн «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Перукар», (2 квітня 2021 р.)

ІІ Регіональний конкурс екологічних проєктів (квітень, 2021)

  • І місце – Коверда Єлизавета (гр.В-2), Анжела Кулак (гр.ОП 5-6);
  • ІІ місце – Ігор Сухомлінов (гр.ОП 5-6), Андрій Міхневич (гр.В-2);
  • ІІІ місце – Віталіна Шадура (гр.ОП 5-6),  Віталій Гаврутенко (гр.В-2), Павло Касько (гр.В-2).

Сертифікати фіналістів та електронні бейджі від Cisco Networking Academy Ukrainе у Safer Internet Day Challenge (курс “Вступ до кібербезпеки”) – Ілля Моргун (гр. ОП 5-6), Анастасія Шот (гр.В-2), (березень, 2021 р.).

Сертифікат за активну участь в обласному учнівському поетичному онлайн-челенджі, присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Диплом за активну участь в ІІ (обласному) етапі Конкурсу читців “Довго щирими словами до людей промовлятиму я…”, присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Диплом І ступеня –  Єлизавета Коверда – студентка групи В-2 спеціальності 186 Видавництво та поліграфія у VII сезоні конкурсу  «ITALENT— 2021» (лютий 2021).

Диплом І ступеня – Карпенко Карина –  студентка групи ХМ-2 спеціальності 022 Дизайн, Перукарське мистецтво та декоративна косметика в VІ Міжнародному online-конкурсі ілюстрацій  «Симфонія кольорів – Самоцвіти» (лютий 2021).

Диплом ІІІ ступеня – команда БФКСД у складі: Коверда Єлизавета, Шот Анастасія, Зайцева Олександра, Любченко Олександр, Кокорін Ілля, Куліков Нікіта, Сербін Дмитро, в он-лайн змаганнях IV Обласної олімпіади за напрямком “Безпека життєдіяльності” (лютий 2021).

2020 рік

Відкриття Навчально-практичного центру технологій та дизайну (січень 2020 р.)

Гранд-прі – Театр моди “Діамодус” в обласному онлайн фестивалі театрів моди “Феєрія моди.

І (відбірковий) етап «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Перукарське мистецтво» (жовтень, 2020):

  • І місце – Юденко Яна – Білоцерківський коледж сервісу та дизайну;
  • ІІ місце – Пількевич Юлія – Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

Міжнародна олімпіада з основ кібербезпеки (лютий 2020):

  • диплом І ступеня – Орлик Назарій – учень професії «Оператор з обробки інформації  та програмного забезпечення»;
  • дипломи ІІ ступеня – Белецький Ілля, Бортяний В’ячеслав, Кухаренко Денис;
  • дипломи ІІІ ступеня – Третяк Максим, Сімоненко Андрій — учні професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Диплом ІІІ ступеня – Елизавета Могилян – на конкурсі читців патріотичної поезії “Слово про україну” (жовтень, 2020 р.).

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно – технічної) освіти з професії «Перукар» (березень 2020):

  • І місце – Капітанчук Валентина;
  • ІІ місце – Косяк Ярослава.
  • Участь у Міжнародному проєкті з підвищення кваліфікації персоналу та здобувачів освіти за напрямом «Перукарське мистецтво» в рамках співпраці з Senior Experten Service (SES) (лютий 2020).

2019 рік

  • ІІ місце – Степаненко Роман Геннадійович, студент І курсу спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» ( викладач Метельська Н.М.) – на II (Обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки  серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ІІ місце – Терещук Руслана (керівник Хмельницька І.В.) – учениця професії «Закрійник» за вишивку  хрестом «Рушник» на міській виставці-конкурсі «Краса руками молодих».

  • Диплом лауреата – театр моди та зачіски «Діамодус» на IV Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності (фінал) «Прорив легкої промисловості України», м. Хмельницький, колекції «Весняний бум», «Street style», колекція шкільної форми «Preppy».

  • ІІІ місце – команда коледжу – на міських змаганнях з волейболу серед студенток ВНЗ І-ІІ р.а. (березень 2019).

  • ІІІ місце – Махньова Дарина, студентка ІІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» у фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. зі спеціальності «Технології легкої промисловості» ( квітень 2019 р.,м. Київ).

І місце – Голик Яна, студентка ІІІ курсу спеціальності Дизайн на Всеукраїнському конкурсі “Снігова королева” серед професійних навчальних закладів регіонів Києва та Київської області (грудень 2019 р.).

2018 рік

  • ІІ місце на міських змаганнях з шахів серед юніорів та дівчат за програмою спортивних ігор студентської молоді міста (лютий 2018 року).

  • ІІІ місце на Міжрегіональному фестивалі реклами та поліграфії в номінації «Відеоролик тематичного спрямування» — Степаненко Роман, учень професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» (лютий 2018 року).

  • І місце на Міжрегіональному фестивалі реклами та поліграфії в номінації «Поліграфічні та рекламні видання» — Кравчик Данило, учень професії «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника» (лютий 2018 року).

  • Диплом І ступеня –  учениця професії «Закрійник» Махньова Дарина на ІІ (Обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець»; (березень 2018 року).

  • Диплом ІІ ступеня – учениця професії «Закрійник» Берчук Марина на ІІ (Обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець»; (березень 2018 року).

  • І місце – викладач Однорог Галина Володимирівна у віковій категорії від 20 до 35 років на ХХV міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих» – за роботу в техніці «ґрунтовий текстиль» – «Гостинна Україна» (березень 2018 року).

  • ІІІ місце волейбольна команда коледжу  на міських змаганнях з волейболу серед дівчат за програмою спортивних ігор студентської молоді (березень 2018 року).

  • І місце – театр моди та зачіски «Діамодус» (керівник Поліщук О.В.) на обласному фестивалі-огляді театрів моди «Феєрія моди – 2018» (березень 2018 року).

  • ІV місце – учениця професії «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника» Драбинко Аліна (викладач Дятлова Н.В.), на ІІ (Обласному) етапі олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (березень 2018 року).

ІІІ місце – Кузьменко Олексій – студент І курсу спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» на ІІ (Обласному) етапі олімпіади з інформаційних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., (викладач Метельська Н.М.).

  • І місце – майстер виробничого навчання коледжу Осиченко Луіза Сергіївна – на XVІ Міжнародному фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну “Кришталевий Ангел” & Кубок Євразії з перукарського мистецтва  в номінації боді-арт  «Грані життя».

  • І місце – студентка ІІІ курсу спеціальності Дизайн Юденко Яна, на Х Фестивалі молодих дизайнерів в  КНУКіМ в номінації подіумний образ «Street Art» (травень 2018 р.).

  • ІІІ місце – студентка І курсу спеціальності Дизайн Гаврилюк Тетяна на Х Фестивалі молодих дизайнерів в КНУКіМ в  номінації «Face chat» (травень 2018 р.).

  • Участь у VІІ Молодіжному фестивалі моди «Весняна акварель» (м. Дніпро, травень 2018 року), колекції «Наречена Дракули», «Калиновий цвіт», «Стріт-стайл».

  • ІІІ місце на ХХІ Чемпіонаті України з перукарського мистецтва в номінації «Фантазійна зачіска».

  • ІІ Регіональний  конкурс молодих дизайнерів зачіски «Перлина Надросся»:

      • І та ІІ місце в номінації «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом.Тема вільна»;

      • ІІ та ІІІ місце в номінації «Весільна зачіска»;

      • ІІІ місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами локонів, кучерів»;

      • ІІ та ІІІ місце в номінації: «Сучасна жіноча стрижка».

  • І місце Юденко Яна на Х Фестивалі молодих дизайнерів у номінації «Подіумний образ «Street Art».

  • ІІІ місце Гаврилюк Тетяна на Х Фестивалі молодих дизайнерів у номінації «Face chat».

  • ІІІ місце на Міжрегіональному фестивалі реклами та поліграфії «New Look Fest» в номінації «Відеоролик тематичного спрямування».

  • І місце на Міжрегіональному фестивалі реклами та поліграфії «New Look Fest» в номінації «Поліграфічні та рекламні видання».

  • І, ІІ, ІІІ місце в міському проекті «PROстір соціальної реклами».

  • І місце – Філецька Юлія, студентка ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії, історії та практики соціальних комунікацій» на базі Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»(доповідь на тему: «Розвиток основних напрямів діяльності бібліотек»).

  • ІІ місце – Легенька Владислава, студентка ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії, історії та практики соціальних комунікацій» на базі Білоцерківського інституту економіки та управління ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (доповідь на тему: «Розвиток соціально-кумунікаційної культури суспільства»).

  • Титул «Креативність» – Корнієнко Руслана,студентка ІІІ курсу спеціальності  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на Х ювілейному міському конкурсі «Кращий студент року» (організатор – відділ у справах сім`ї та молоді Білоцерківської  міської ради).

  • ІІІ місце – команда коледжу на Чемпіонаті міста з настільного тенісу за програмою спортивних ігор студентської молоді.

  • І місце на міському Чемпіонаті з баскетболу серед команд дівчат за програмою спортивних ігор студентської молоді.

2017 рік

  • Перемога у VIІ міському конкурсі соціальної реклами серед молоді – студенти спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної  та образної інформації» – Тимошенко Влад, Горобченко Богдан, Кривенко Анастасія, Осадчук Юлія).

  • ІІІ місце в ІІ(міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (Кузьменко Олексій, гр. ОП 1-2, викладач Корнієнко О.В.).

  • ІІІ місце на VІІ Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ» колекція одягу «Наречена Дракули» в номінації  «Прет-а-Порте Де Люкс».

I місце на IX Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів зачіски та стилю в номінації «Постижні вироби «Музична феєрія» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Мельник Світлана, Шабельна Тетяна, Вардуї Алексанян, Ісаєнко Вікторія та Корчак Анастасія).

ІІ місце на ХV Міжнародному фестивалі перукарського мистецтва, моди та дизайну “Кришталевий Янгол” в конкурсі з боді-арту на тему: «Казкова фантасмагорія» – майстер виробничого навчання Каленчук Луїза Сергіївна.

І місце в обласному етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – Корнієнко Руслана, студентка І курсу спеціальності «Діловодство», (викладач Дубченко Л.Г.).

  • І місце на міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих» – викладач коледжу Однорог Галина Володимирівна за роботу «Казкова країна» в техніці текстильна лялька.

  • На Чемпіонаті України з перукарського мистецтва та макіяжу «Кубок Києва» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

      • І місце – Алексанян Вардуї   в  номінації  «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом»;

      • ІІ місце – Мельник Світлана  в  номінації «Модна жіноча укладка. Локони та хвилі»;

      • ІІ місце – Разумнікова Анастасія  в номінації  «Smoky eyes».

  • І місце в обласній олімпіаді з української мови – Пономарьова Юлія, студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство» (викладач Дубченко Л.Г.).

  • Започатковано Перший регіональний конкурс молодих дизайнерів зачіски «Перлина Надросся».

2016 рік

  • І місце у VI міському конкурсі соціальної реклами серед молоді (студенти спеціальності  «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» – Юлія Руденко, Олена Нижник).

  • ІІ місце на Обласному фестивалі театрів моди  «Феєрія моди – 2016» – Театр моди та зачіски «ДІАМОДУС».  Відзнаку «Краща модель» /старша вікова категорія/ отримала Кисла Марина, гр. ХМ-1.

  • ІІІ місце та титул «Обдарованість» на VIІІ міському конкурсі «Кращий студент року» – Єрмійчук Марина, студентка ІІ курсу спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

ІІ місце у номінації «Відверта спокуса» (колекція Beauty green) на Міжрегіональному конкурсі «Калинове намисто – 2016».

Лауреати конкурсу «Нелегкий прорив легкої промисловості» – 2016» у номінації «Сучасні колекції жіночого одягу. Вечірній одяг».

  • Лауреати Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» – 2016 р. Стадник Ксенія – студентка ІІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»  в компетенції «Технологія моди» за оригінальність творчого задуму декору.

  • На VІІІ щорічному Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів зачіски та стилю студенти та учні перукарського відділення:

      • І місце в номінації  «Герої Мюзикла «Лак для волосся» – Ісаєнко Вікторія;

      • ІІ місце в номінації «Кіногероїня «Завтрак у Тіфані» – Юденко Ірина;

      • III місце в номінації  «Герої Мюзикла «Лак для волосся» – Хоменко Юлія.

І місце у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2016» Кузьомко Віта – студентка ІІІ курсу спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» 

2015 рік

  • ІІІ місце  на XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015» у номінації «Власний погляд» (колекція «Beyond».

ІІ місце на XXIII Всеукраїнському конкурсі дизайнерів одягу «Барви Поділля-2015» у номінації «Фольк» (колекція «Калиновий цвіт»).

  • І місце на конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style – 2015» у номінації «От кутюр» (Пугач Валерія – учениця групи закрійників).
  • ІІ місце на конкурсі молодих дизайнерів одягу «ESTEL Style – 2015» у номінації «Національний фольклор» (Ковальська Єлизавета – студентка ІІІ курсу  спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів».
  • ІІІ місце на ХІІІ Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий янгол» на тему «Дель арте» ( Каленчук Луїза Сергіївна, майстер виробничого навчання перукарського відділення).

  • На Регіональному чемпіонаті з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики та нарощування вій «ARTSTYLE- 2015» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

      • ІІ місце в номінації «Нова коса» – Ісаєнко Вікторія;

      • ІІІ місце  в номінації «Нова коса» – Шевченко Марія;

      • І місце  в номінації «Стильні кудряшки» – Гайдай Ірина;

      • ІІ місце  в номінації «Стильні кудряшки» – Дронова Лідія;

      • ІІІ місце  в номінації «Стильні кудряшки» – Перепелиця Алла;

      • І місце в номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижа» – Баштавенко Альвіна;

      • ІІІ місце в номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижа» – Смокталь Світлана та Федченко Катерина.

  • На VІІ щорічному фестивалі молодих  дизайнерів, який пройшов під гаслом «Краса врятує світ» студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»:

      • І місце в номінації «Вечірня зачіска та зачіска на основі локонів і хвиль» – Смокталь Світлана;

      • ІІІ місце в номінації «Вечірня зачіска та зачіска на основі локонів і хвиль» – Шевченко Марія.

Титул «Міс екстравагантність» на фіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» в концертній залі «SENTRUM» отримала робота студентки спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Ісаєнко Вікторії.

  • ІІI місце на VІІ міському конкурсі «Кращий студент року» серед ВНЗ м. Білої Церкви та перемога  в номінації «Обдарованість» – студентка спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Ковальська Єлізавета.

  • ІІІ місце в обласному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика – студентка ІІ курсу спеціальності «Швейне виробництво» Григоренко Олександра(викладач Дубченко Л.Г.).

  • ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка – студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство» Гребенюк Юліана (викладач Дубченко Л.Г.).

  • І місце в ІІ Обласному етапі олімпіади з математики – студентка ІІ курсу спеціальності «Швейне виробництво» Григоренко Олександра (викладач Дятлова Н.В.).

  • І місце в ІІ етапі Обласної олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки – студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство»  Гребенюк Юліана (викладач Метельська Н.М.).

2014 рік

  • ІІ місце на VІ міському конкурсі  «Кращий студент року» – Андруховець Алла,студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство».

  • ІІ місце в обласних тренінгових заняттях з іноземної мови серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Київської області (Дзюбенко Марія, студентка ІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів», викладач Герасименко Я.В.).

Гран-прі театр моди та зачіски «ДІАМОДУС» на Обласному фестивалі театрів моди «Феєрія моди».

  • І місце на обласній олімпіаді з дисципліни “Інформатика та комп’ютерна техніка” (Загранична Тетяна, студентка І курсу спеціальності “Діловодство”, викладач Петрушак О.М. ).

  • Диплом за «Наймирніші жарти кубку» та малий кубок команда КВК «Машина Zінгера» у розіграші Кубку Миру.

  •  ІІ Обласний конкурс художніх робіт «Від захоплення до мистецтва»:
      • диплом ІІ ступеня в номінації «Графіка» студентка І курсу спеціальності «Перукарське мистецтво» Логвин Марина за роботу «Українка» (викладач Зотова І.П.);

      • диплом ІІ ступеня в номінації «Живопис» студентка І курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів» Ковтун Сніжана за роботу «Рожевий ранок» (викладач Лемешко Л.Ю.)

  • VI Всеукраїнський фестиваль дизайну та реклами при Київському національному університеті культури і мистецтв:

      • I місце в номінації «Постижні мотиви»: – колекція зачісок «Модерн» (історичні мотиви): студенти перукарського відділення Гаврищук Олена, Дідківська Вікторія, Петрик Валентина;

      • ІІ місце в номінації «Постижні вироби»:  – колекція зачісок «Бароко» (історичні мотиви) посіли студенти Малашенко  Ірина, Полотняк Валентина, Стрілкова Сіма, Шевчук Дар’я ( гр.ХМ-2);

      • ІІІ місце в номінації «Комерційна чоловіча стрижка» посіла студентка перукарського відділення Бондар Таїсія  (гр.ХМ-2);

      • ІІІ місце в номінації «Фотоконкурс»: колекція « Грим»( міфічні мотиви) посіла студентка перукарського відділення Гаврищук Олена ( гр.ХМ-2).

  • Щорічний міський парад зачісок «Чарівна зачіска 2014»:
      • І місце в номінації «Вітер у твоєму волоссі»  посіла Невінчана Леся ( гр.ХМ-2);

      • ІІ місце в номінації «Креативна зачіска на короткому волоссі» (чоловіча  категорія) посів  Агафонцев Герман( гр.ХМ-2);

      • ІІІ місце  в номінації «Зачіска для випускного балу» посіла Шевченко Марія (гр.П-16).

  • І місце на ХІV Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» в номінації «Зачіска» посіла студентка групи ХМ-3 Агабалаєва Анна (викладач Кожекіна Т.В.).

  • ІІ місце у патріотичному брейн-ринзі “Білоцерківщина – Київщина    Україна – єдина країна!”.

2013 рік

  • Участь у міській виставці-конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»:

      • ІІ місце – колекція одягу «Український фольклор», група студентів БКСД;

      • ІІ місце – Рочняк Галина, робота «Жіночі сумочки» (тканина, розпис акрилом);

      • ІІІ місце – Костів Христина, робота «Рушник» (вишивка).

  • ІІІ місце на IV Фестивалі дизайну і реклами «Pro-Art Design – 2013» в номінації «Конкурс ескізних проектів» (студенти групи М-3, проект «Лате»), м. Київ.

  • II місце на ІV міському фотоконкурсі «Біла Церква очима молодих» в номінації «Історичні пам’ятки Білої Церкви.

  • І місце на Х Регіональному конкурсі  «Чарівна зачіска 2013» в номінації  «Модний образ», м. Біла Церква.

Почесне звання «Лауреат конкурсу» та Срібна медаль в номінації «Інновації в професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами» за участь у П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

ІІІ місце в номінації «В дусі з часом» на IХ Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

 
  • ІІ місце в номінації “Художнє читання” (секція “Авторське читання”) на ІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка серед студентської молоді Київської області, Кравченко Наталія, гр. Т-3.

  • Колекція «Latte» – учасниця півфіналу на Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани – 2013». 

  • ІІ місце на (ІІ) обласному етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів Київської області (Андруховець Алла, студентка І курсу, спеціальність “Діловодство”, Копитько Н.Г.).

  • ІІІ місце на обласній олімпіаді з дисципліни “Українська мова” (Сахно Тетяна, студентка І курсу, спеціальність “Діловодство”, викладач Дубченко Л.Г. ).

  • ІІІ місце та Бронзову нагорода команда КВК «Машина Zінгера» на  ХІ розіграші Кубку міського голови.

2012 рік

  • ІІ місце на Обласному конкурсі «Кращий викладач української мови за професійним спрямуванням», викладач Дубченко Л.Г.

  • І місце в номінації «Конкурс колекцій СПНЗ» (Колекція Беатріче) на IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

  • І місце в номінації «Вечірня зачіска на довгому волоссі» IІІ Всеукраїнського фестивалю дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

  • ІІ місце в номінації «Графічний дизайн» IІІ Всеукраїнського фестивалю дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

  • Учениця групи закрійників Бучман Ірина з колекцією «Ванільні сновидіння»  – фіналістка Міжнародного конкурсу молодих модельєрів – дизайнерів костюму «Печерські каштани».

  • І місце в номінації «Конкурс колекцій СПНЗ» (Колекція Формула-1) на IІІ Всеукраїнському фестивалі дизайну та реклами «Назустріч Євро-2012″.

  • Участь у міській виставці – конкурсі робіт молодих майстрів традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»:

      • І місце  за творчу роботу «Україночка» (графіка, туш) Махиня С., гр. М-3;

      • ІІ місце за творчу роботу «Український народний костюм Київської області» Шкредова В. та Алексеєва В., гр. Мс-2;

      • ІІ місце за творчу роботу «Україночка» (графіка, туш) Митрофанова Яна, студентка гр. Мс-2.

Почесне звання «Лауреат конкурсу» та Срібна медаль в номінації «Упровадження інновацій у діяльності навчальних закладів професійно-технічної освіти» на Четвертій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» .

  • ІІІ місце в конкурсі «Я Київщини гордість та надія!» в номінації «Живопис» (Шкляр Аліна,студентка ІІІ курсу  спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів»).

  • І місце на обласній олімпіаді з дисципліни «Українська мова» (Заяць Ангеліна, студентка ІІ курсу спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів», викладач Дубченко Л.Г. ).

  • ІІІ місце на ІІ-му (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Желєзнікова Марія, студентка ІІ курсу спеціальності «Діловодство», викладач Дубченко Л.Г.).

  • ІІ місце та призи за найкращий жарт та найкращу актрису Кубку команда КВК «Машина Zінгера» на  Першому міському розіграші «Кубку ректора БІЕУ з «КВН» (Вікторія Юрис, студентка ІІ курсу, спеціальність «Моделювання та конструювання промислових виробів»).

2011 рік

  • Срібна медаль в номінації «Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» на  Другій Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2011» .

  • Перемога на Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й  річниці незалежності України, студенти Жук Катерина, Подколзіна Олександра під керівництвом викладача Шашкіної І.М., тема науково-пошукової роботи «Іван Мазепа як будівничий української державності».

  • ІІІ місце в номінації «Сучасний чоловічий образ «Солодке життя», ІХ Регіональний конкурс «Чарівна зачіска».

  • І місце в номінації «Сучасний жіночий образ «Солодке життя», ІХ Регіональний конкурс «Чарівна зачіска».

  • ІІ місце на Обласному конкурсі «Кращий викладач української мови за професійним спрямуванням», викладач Алієва Т.М..

  • Диплом І ступеня на виставці «Сучасна освіта Білої Церкви. Європейські орієнтири». 

ІІ місце в номінації «Крила Натхнення» на VIII Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

ІІІ місце в номінації «Музика неповторності» на VIII Міжрегіональному конкурсі на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто».

2010 рік

Почесне звання «Лауреат конкурсу» та Бронзова медаль в номінації «Інноватика у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації» на виставці-конкурсі «Інноватика в освіті України».

2009 рік

2008 рік

2006 рік

Навчальний заклад увійшов до альманаху «Діловий імідж України».

2004 рік

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Кравець», м. Івано-Франківськ.

2003 рік

Сертифікат Європейського фонду освіти про участь у Міжнародному проекті «Підприємництво в освіті й навчанні».

1998 рік

Диплом Лауреата Всеукраїнської акції «Золота Фортуна» як «Кращий навчальний заклад Київщини».