Студія «Штрих»

За твердженням відомого психолога Л.Виготського, навчити творчості неможливо, але можна дати вміння, навички та знання, які допоможуть студенту у творчості. Та чи не найважливішим у справі активізації художньої творчості в коледжі створено в 2004 році студію «Штрих»  для обдарованих студентів під керівництвом викладачів мистецького напряму Л.Ю. Лемешко.

Мета навчання в студії – це  розвиток творчих здібностей, просторового і абстрактного мислення, формування в студентів широкого загальнокультурного гуманістичного світогляду, високого рівня культури особистості. Це відбувається завдяки повторенню вивченого матеріалу з дисциплін «Живопис», «Рисунок», «Кольорознавство», «Спецмалювання» та вивченню нового, більш складного не передбаченого програмою, а саме: нових  складніших технік, технологій, засобів живопису, рисунку, оформленню та презентації своїх художніх робіт.

Роботи студентів студії «Штрих» беруть участь у різних виставках та конкурсах.

До кожного учасника індивідуальний підхід, і тому учасники студії працюють за своїм особистим проектом, а викладачі в основному корегують і допомагають.

Завданням студії є також оформлення постійно діючих виставок в кабінеті № 5 за планом та  естетичне оформлення всіх відділень коледжу. На виставках представлені найкращі роботи студентів за актуальною тематикою, які потім заносяться в «Альманах художніх робіт студентів коледжу».

Учасники студії з великим ентузіазмом працюю, творять та допомагають в оформленні виставок на різних заходах коледжу. Найактивніші учасники наприкінці навчального року нагороджуються  пам’ятними дипломами та заохочувальними призами.

Роботи студії