Студія «Штрих»
За твердженням відомого психолога Л.Виготського, навчити творчості неможливо, але можна дати вміння, навички та знання, які допоможуть студенту у творчості. З метою активізації художньої творчості в коледжі створено у 2004 році студію «Штрих» для обдарованих студентів під керівництвом викладача мистецького напряму Людмили Юріївни Лемешко.
Мета навчання в студії – це розвиток творчих здібностей, просторового і абстрактного мислення, формування у студентів широкого загальнокультурного гуманістичного світогляду, високого рівня культури особистості. Учасники студії повторюють та закріплюють вивчений матеріал з дисциплін «Живопис», «Рисунок», «Кольорознавство», «Спецмалювання», а також мають можливість опановувати більш складні – непередбачені програмою – техніки й технології, засоби живопису та рисунку, особливості оформлення та презентації свої художніх робіт.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/фотогаларея22.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/11.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/05113.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/05111.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/05112.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/10-17_13-20-20.jpg)
Студенти студії «Штрих» активно презентують
свої творчі роботи на різноманітних виставках та конкурсах.
До кожного учасника індивідуальний підхід. Так,
кожен має можливість самостійно працювати над своїм особистим проєктом, а
викладач завжди готовий допомогти та скорегувати творчий процес.
Завданням студії є також є оформлення постійно
діючих виставок в кабінеті № 5 відповідно до плану та естетичне
оформлення всіх відділень коледжу. На виставках студенти презентують свої найкращі
роботи за актуальною тематикою, які потім зберігаються в «Альманасі художніх
робіт студентів коледжу».
Учасники студії з великим ентузіазмом працюють,
творять та допомагають у оформленні виставок на різних заходах коледжу.
Найактивніші учасники наприкінці навчального року нагороджуються
пам’ятними дипломами та заохочувальними призами.