Студія «Штрих»

За твердженням відомого психолога Л.Виготського, навчити творчості неможливо, але можна дати вміння, навички та знання, які допоможуть студенту у творчості. З метою активізації художньої творчості в коледжі створено у 2004 році студію «Штрих»  для обдарованих студентів під керівництвом викладача мистецького напряму Людмили Юріївни Лемешко.

 

Мета навчання в студії – це  розвиток творчих здібностей, просторового і абстрактного мислення, формування у студентів широкого загальнокультурного гуманістичного світогляду, високого рівня культури особистості. Учасники студії повторюють та закріплюють вивчений матеріал з дисциплін «Живопис», «Рисунок», «Кольорознавство», «Спецмалювання», а також мають можливість опановувати більш складні – непередбачені програмою – техніки й технології, засоби живопису та рисунку, особливості оформлення та презентації свої художніх робіт. 

Студенти студії «Штрих» активно презентують свої творчі роботи на різноманітних виставках та конкурсах.

До кожного учасника індивідуальний підхід. Так, кожен має можливість самостійно працювати над своїм особистим проєктом, а викладач завжди готовий допомогти та скорегувати творчий процес.

Завданням студії є також є оформлення постійно діючих виставок в кабінеті № 5 відповідно до плану та  естетичне оформлення всіх відділень коледжу. На виставках студенти презентують свої найкращі роботи за актуальною тематикою, які потім зберігаються в «Альманасі художніх робіт студентів коледжу».

Учасники студії з великим ентузіазмом працюють, творять та допомагають у оформленні виставок на різних заходах коледжу. Найактивніші учасники наприкінці навчального року нагороджуються  пам’ятними дипломами та заохочувальними призами.

Роботи студії