Дистанційне навчання

Зверніть увагу! Вхід до корпоративного аккаунту можливий лише за наявності логіну та паролю, що надаються адміністратором платформи (Лабораторія інформаційної діяльності коледжу).

Зверніть увагу! Вхід до електронної бібліотеки можливий лише за наявності корпоративного акаунту, що надається адміністратором платформи (Лабораторія інформаційної діяльності коледжу).

Нормативні документи

Внутрішні нормативні документи

Безкоштовні освітні курси

В умовах воєнного стану онлайн та змішане навчання особливо важливі для рівного доступу до освіти та безпеки його учасників. Команда МОН забезпечила безкоштовний доступ закладів освіти України до кращих світових цифрових ресурсів та інструментів.

Проєкт «Цифрові сервіси для освіти України» має на меті дати закладам освіти актуальну інформацію та поради щодо безкоштовних можливостей організації дистанційного та змішаного навчання. Проєкт виконується МОН України за підтримки партнерів, що погодилися надати доступ до власних ресурсів безкоштовно, міжнародного фонду “Відродження”, Європейського Союзу та компанії SoftServe.

Доступ до проєкту знаходиться за покликанням https://mooc4ua.online/

 

 

Американська освітня платформа Coursera у співпраці з Міністерством освіти і науки України пропонує закладам освіти України долучитися до безкоштовної програми Ukraine Response Sponsored Courses.

Програма надає доступ до понад 6000 курсів та 2200 проектів від провідних університетів та галузевих партнерів Coursera!

Здобувачі освіти та викладачі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну  можуть зареєструватися на цю програму з корпоративної адреси пошти у домені ХХХХХХХХ@bcsd.ukr.education

Що б зареєструватися на програму:

Якщо наявний обліковий запис Coursera використовує особисту адресу, то потрібно додати корпоративну адресу в налаштуваннях.

Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

  • анатомія та фізіологія;
  • біохімія;
  • біологія;
  • біотехнологія;
  • хімія;
  • наука про землю;
  • мікробіологія;
  • фізика та інш.

Платформа доступна за покликанням https://www.labster.com/

Платформа Udemy пропонує здобувачам освіти, викладачам та працівникам коледжу можливість обирати серед понад 12,5 тисяч найкращих із 185 000 різноманітних онлайн-відеокурсів. Ці ресурси створені та підтримуються 64 тисячами експертів з різних галузей знань. Навчальні курси дають можливість оволодіти професійними знаннями та навичками в галузі інформаційних технологій, дизайну, бізнесу та маркетингу, а також надають цінну інформацію для особистого розвитку.

Доступ до навчальних матеріалів знаходиться за покликанням ua.udemy.com.

Для реєстрації й отримання безкоштовного доступу усім здобувачам освіти і викладачам коледжу  адміністратором сервісу може бути надіслане  запрошення на корпоративну електронну пошту. Для цього потрібно звернутися в лабораторію інформаційної діяльності.

Український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів.

Головною метою Prometheus  є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси викладачам.

Доступ до навчальних матеріалів знаходиться за покликанням prometheus.org.ua

EdEra – студія онлайн освіти.

Платформа онлайн курсів, спеціальних проєктів,  інтерактивних підручників та освітніх блогів.

Доступ до навчальних матеріалів знаходиться за покликанням ed-era.com