Ансамбль барабанщиць «Шоу-ритм»

Ансамбль барабанщиць є гордістю й однією з візитних карток Білоцерківського фахового коледжу сервісу та  дизайну. Сьогодні робота гуртка ансамблю барабанщиць «ШОУ-РИТМ» працює у напрямку естрадного мистецтва, а зокрема: гра на маршовому барабані, яка має особливе значення, оскільки передбачає не тільки збереження традицій гри на маршовому барабані, а й дає поштовх до розвитку новітніх ідей, пошуку тощо.

Ансамбль барабанщиць був створений у 1977 році в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну (тоді ще технічне училище №12). Його засновником був Литвак Леонід Аркадійович, викладач училища, полковник у відставці. Ансамбль став гордістю навчального закладу. Протягом 46 років ансамбль  – незмінний учасник різних фестивалів, масових свят, його знають

Під час занять в гуртку вихованці отримують необхідні знання та навички, які розширюють їх кругозір, освітній рівень, допомагають не тільки долучитися до світової культури, а й виховати почуття колективної співпраці.

В роботі ансамблю барабанщиць розглядаються такі базові засади його діяльності: різноманітність та динаміка (від ігрових методів реалізації програми до самостійної пізнавальної та творчої діяльності); ансамблевий характер діяльності колективу, що передбачає формування соціально-психологічного партнерства у різновіковому колективі.

Гурткова робота ставить за мету розвиток особистісних компетентностей  здобувачів освіти, а саме:

  • пізнавальну, що забезпечує вивчення елементарних ритмів;
  • практичну, що сприяє оволодінню навичками самостійної та ансамблевої гри на маршовому барабані, ритмізована хода, танцювальні рухи та композиції;
  • творчу, яка направлена на реалізацію творчих задумів та ідей колективу;
  • соціальну, що сприяє, насамперед, вихованню громадянської свідомості, національної гідності через участь у різноманітних патріотичних заходах, формування навиків професійної взаємодії в колективі, прагненню до створення комфортного, доброзичливого клімату, підвищення самооцінки, розвиток впевненості в собі, позбавлення страху виступу перед людьми.

На даний час керівником гуртка є Побережець Олена Миколаївна. В ансамблі проводяться  синтезовані заняття, що складаються з теоретичної і практичної частини, також передбачаються індивідуальні заняття відповідно до рівня підготовки, природних даних учасниць.

Щорічно колектив поповнюється новими здобувачами освіти, які несуть в ансамбль новий подих та ідеї. Колектив учасниць можна назвати «одним цілим», адже ті теплі та дружні стосунки, які виникають між нами, є запорукою успіху та феєричних виступів, що несуть радість та задоволення людям.

Після завершення навчання за програмою гуртка випускники отримують сертифікат.

 Ми завжди раді  бачити нові обличчя у своєму складі, саме тому чекаємо всіх бажаючих!

Нормативні документи

Фотогалерея