Легка промисловість
Циклова комісія напряму «Легка промисловість» створена для організації методичної, навчальної, творчої та виховної роботи, підвищення теоретичного рівня та ділової кваліфікації викладачів, вивчення і впровадження новітніх педагогічних технологій, удосконалення навчально-виховного процесу Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.
Головна мета циклової комісії напряму «Легка промисловість» — «Підвищення рівня якості освіти шляхом впровадження в освітній процес інноваційних викладацьких технологій та методів».
З цією метою визначено основні напрями в роботі:
- використання новітніх технологій у професійній діяльності членів циклової комісії для підвищення якості освітнього процесу;
- застосування технологій дистанційного, змішаного навчання та компетентнісно-орієнтованого підходу у викладацькій діяльності;
- робота над впровадження елементів дуальної освіти при підготовці кваліфікованих робітників, молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів;
- організація позанавчальної роботи зі здобувачами: конкурси, виставки, вебінари, конференції, майстер-класи, практичні заняття на підприємствах;
- застосування сучасних методик при проведенні навчальних занять різних типів і форм;
- аналіз ефективності методів тестування в навчальному процесі;
- моделювання реальних виробничих ситуацій на практичних заняттях;
- використання популярних онлайн платформ для проведення навчання та оцінювання знань, вмінь здобувачів освіти;
- поновлення науково-методичних матеріалів, поданих викладачами циклової комісії до інформаційно- ресурсного центру
- надавати методичну допомогу педагогам;
- на кожному навчальному занятті виховувати інтерес до знань, до обраної професії, людську гідність та любов до своєї держави.
Голова циклової комісії
Поліщук Оксана Володимирівна
Працює в коледжі — з 1999 року.
Освіта — вища, в 1993 році закінчила Калинівський технологічний технікум за спеціальністю Конструювання та моделювання виробів народного вжитку, кваліфікація конструктор-модельєр; в 2009 році — Київський педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання. Виробничі технології. Основи виробництва Конструювання та моделювання одягу, кваліфікація магістр, викладач професійно-орієнтованих та фундаментальних дисциплін.
Педагогічна кваліфікація — викладач вищої категорії.
Обіймає посаду — викладач, керівник гуртка “Театр моди “Діамодус”
Викладає предмети та дисципліни: основи конструювання виробів, навчальна практика.
Особисті здобутки:
- Подяка Київської облради — 2018 р.
- Грамота Департаменту освіти і науки КОДА -2019
- Занесена на дошку пошани – 2019
- Грамота Управління освіти і науки БМР -2015
Електронна адреса: [email protected]
Склад циклової комісії
Писаренко Олена Вадимівна
Працює в коледжі – з 2019 року.
Освіта – вища, в 2014 році закінчила Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, за спеціальністю Швейне виробництво, професія Технік-технолог, в 2017 році закінчила Київський національний університет технології та дизайну, кваліфікація – бакалавр, спеціальність – Технолог, в 2019 році закінчила Київський національний університет технології та дизайну, кваліфікація – магістр, спеціальність – Інженер-дослідник.
Педагогічне звання – спеціаліст ІІ категорії
Обіймає посаду — Завідувач навчально-практичним центром технологій та дизайну, викладач.
Викладає предмети та дисципліни: матеріалознавство.
Електронна адреса: [email protected]
Дацька Лариса Романівна
Працює в коледжі — з 1989 року.
Освіта — вища, в 1986 році закінчила Білоцерківське ПТУ-12, за професією “кравець верхнього одягу”; в 1989 році — Вітебський індустріально-педагогічний технікум за спеціальністю Швейне виробництво, кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання; в 2007 році — Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання, кваліфікація магістр, викладач загальнотехнічних дисциплін.
Педагогічне звання — майстер виробничого навчання І категорії.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання, голова профспілкового комітету коледжу, керівник гуртка “LifeHack”.
Викладає предмети та дисципліни: навчальна практика, охорона праці.
Особисті здобутки:
- подяка Київської облради — 2008 р;
- грамота Департаменту освіти і науки КОДА – 2016 р.
Поштаренко Людмила Петрівна
Працює в коледжі — з 1986 року.
Освіта — вища, в 1984 році закінчила Білоцерківське ТУ-3, за професією “кравець чоловічого верхнього одягу 5 розряду”; в 1989 році — Вітебський індустріально-педагогічний технікум за спеціальністю Швейне виробництво, кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання; в 1995 році — Уманський державний педінститут ім. П.Тичини за спеціальністю Праця, кваліфікація вчитель обслуговуючої праці.
Педагогічна кваліфікація — викладач вищої категорії.
Обіймає посаду — викладач.
Викладає предмети та дисципліни: технологія виготовлення швейних виробів; основи технології виробів; технологія виготовлення одягу; технологія розкрою; основи стандартизації і управління якістю продукції; економіка, організація та планування виробництва; технології.
Електронна пошта: [email protected]
Медведєва Тетяна Василівна
Працює в коледжі — з 1995 року.
Освіта — середня спеціальна, в 1978 році закінчила Білоцерківське ТУ-14, за професією “кравець верхнього чоловічого і жіночого одягу”; в 1988 році закінчила Республіканський заочний технологічний технікум за спеціальністю Технологія швейного виробництва, кваліфікація технік-технолог; в 1999 році – Київський індустріально-педагогічний коледж — за спеціальністю «Педагогіка», кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання.
Педагогічне звання — майстер виробничого навчання І категорії.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання, керівник гуртка “Креатив”.
Викладає предмети: виробниче навчання.
Музика Валентина Михайлівна
Працює в коледжі — з 1994 року.
Освіта — середня спеціальна, в 1989 році закінчила Білоцерківське ПТУ-12, за професією “закрійник легкого одягу”; в 1994 році – Київський технологічний технікум, за спеціальністю Швейне виробництво, кваліфікація технік — технолог.
Педагогічне звання — майстер виробничого навчання І категорії.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання.
Викладає предмети: виробниче навчання.
Хмельницька Ірина Володимирівна
Працює в коледжі — з 1986 року.
Освіта — вища, в 1983 році закінчила Білоцерківське ТУ-3, за професією “кравець верхнього одягу”; в 1988 році — Республіканський заочний технологічний технікум за спеціальністю Технологія швейного виробництва, кваліфікація технолог швейного виробництва; в 2003 році — Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання, кваліфікація вчитель трудового навчання.
Педагогічне звання — майстер виробничого навчання І категорії.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання.
Викладає предмети та дисципліни: виробниче навчання, навчальна практика.
Особисті здобутки:
- грамота Департаменту освіти і науки КОДА – 2017р.
Кухарська Вікторія Іванівна
Працює в коледжі — з 1991 року.
Освіта — вища, в 1987 році закінчила Білоцерківське ПТУ-12, за професією “кравець чоловічого верхнього одягу”; в 1991 році – Вітебський індустріально-педагогічний технікум за спеціальністю Швейне виробництво, кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання; в 2002 році – Київський національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, за спеціальністю Педагогіка. Трудове навчання. Технологія. Креслення. Безпека життєдіяльності, кваліфікація вчитель трудового навчання, технологій, креслення і безпеки життєдіяльності.
Педагогічне звання — викладач ІІ категорії, майстер виробничого навчання І категорії.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання, є профгрупоргом серед майстрів швейного відділення.
Викладає предмети: виробниче навчання.
Саєнко Наталія Анатоліївна
Працює в коледжі — з 2005 року.
Освіта — вища, в 2005 році закінчила Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, за професією “кравець”; в 2012 році — Київський національний університет технологій та дизайну за спеціальністю Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування, кваліфікація інженер-механік.
Обіймає посаду — майстер виробничого навчання.
Викладає предмети: обладнання швейного виробництва; устаткування для виготовлення виробів; виробниче навчання.
Електронна адреса: [email protected]
Гріщенко Олена Олександрівна
Працює в коледжі з 2021 року.
Освіта – вища, 2004 р. закінчила Педагогічний коледж Львівського національного університету ім.І.Франка, спеціальність Дошкільне виховання, 2008 року закінчила Львівську національну академію мистецтв, кваліфікація – бакалавр, спеціальність – Історія та теорія мистецтв, 2010 року закінчила Львівську національну академію мистецтв, кваліфікація – магістр, спеціальність – Мистецтвознавство. 2013 року закінчила аспірантуру Львівської національної академії мистецтв.
Викладає предмети та дисципліни: Культурологія, Історія мистецтв, Історія костюму та зачіски.
Електронна адреса: [email protected]
Сугак Віталіна Вікторівна
Працює в коледжі – з 2021 року.
Освіта – вища, в 2021 році закінчила Білоцерківський коледж сервісу та дизайну за спеціальністю «Моделювання та конструювання промислових виробів», в 2021 році вступила до Київського національного університету технологій та дизайну за спеціальністю “Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості”.
Педагогічне звання – викладач спеціаліст.
Обіймає посаду – лаборант, викладач.
Викладає предмети та дисципліни: система автоматизованого проектування одягу (САПР), художнє проектування одягу, рисунок.
Має особисті здобутки:
- 2022 р. – І місце в Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE-2022» (область).
- 2022 р. – ІІІ місце в Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» (Колекція одягу).
- 2022 р. – участь у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля 2022».
Електронна адреса: [email protected]