Умови доступності для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

Створення умов доступності для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами є надзвичайно важливою складовою в розвитку Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.

Так, у 2023 році реконструйовано у відповідності до норми архітектурної доступності вхідну групу (сходи, дверні отвори) та встановлено ліфт-підйомник для безперешкодного доступу здобувачів освіти із різними порушеннями до будівлі коледжу.

Заклад забезпечений необхідними навчальними площами. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – світлого кольору; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим.

Приміщення обладнані системами опалення, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі відповідають віковим та морфофункціональним особливостям здобувачів освіти, враховується специфіка освітнього процесу.

Територія коледжу підтримується в належному стані.

Організація інклюзивного навчання в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну регламентується Порядком організації інклюзивного навчання в закладах фахової передвищої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів Українивід 15 грудня 2021 р. № 1321.