INFORMATION-RESOURCE CENTER

Про Інформаційно-ресурсний центр

Інформаційно-ресурсний центр (ІРЦ) – інноваційний структурний підрозділ Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.

ІРЦ БФКСД був створений у серпні 2018 року з метою сприяння виконанню основних завдань та мети функціонування освітнього закладу. Центр має три локації: information technologies room – інформаційних технологій; skill laboratory – майданчик для проведення тренінгів, який також виконує функцію читального залу; conference-hall – конференц-зал з сучасним обладнанням.

ІРЦ є платформою для професійного та особистісного розвитку всіх учасників освітнього процесу під час очної, дистанційної та змішаної форм навчання.

Для викладачів та майстрів виробничого навчання ІРЦ є: коворкінг- центром; місцем для впровадження освітніх інновацій, обміну досвідом, акумуляції авторських розробок та освіти дорослих; локацією проєктної та міжнародної діяльності; базою даних довідково-пошукової інформації; консультаційним пунктом та основою для співпраці зі стейкхолдерами; хабом онлайн спілкування під час дистанційного та змішаного навчання.

Здобувачам освіти ІРЦ надає можливість:

  • безкоштовного користування сучасним обладнанням та швидкісним інтернетом;
  • участі у сучасних освітніх заходах різного формату;
  • зустрічі з успішними випускниками коледжу, роботодавцями, коучами;
  • використання сучасних авторських розробок викладачів та майстрів виробничого навчання, бібліотечного фонду коледжу;
  • підтримки живого спілкування в режимі реального часу; об’єднання молоді за інтересами, генерування ідей та втілення їх в життя.