Перукарське мистецтво

Якісно, сучасно, креативно – це про нас!
Запрошуємо до здобуття творчої та актуальної спеціальності з отримання диплому державного зразка.

Фаховий молодший бакалавр

Перукарське мистецтво та декоративна косметика
 • на основі 11 класів (термін навчання 3 роки)
 • на базі професії  Перукар (перукар-модельєр) (термін навчання 2 роки)

Кваліфікований робітник

 • на основі  11 класів (термін навчання 1 рік)
 • на основі 9 класів  (термін навчання 3 роки)

Курсова підготовка

 • термін навчання  5 місяців
Манікюрник
 • термін навчання 2 місяці

Дизайн

Освітньо-професійна програма:

Перукарське мистецтво та декоративна косметика

Освітній заклад комплексно підходить до підготовки спеціалістів, сприяє реалізації творчого розвитку, розкриваючи комунікативні якості та здатність гнучкої адаптації до різних життєвих ситуацій. В процесі навчання здобувачі освіти вчаться розвивати власне бачення, багатогранне мислення, втілювати оригінальні  професійні рішення, продуктивно генерувати велику кількість нових ідей.

У зв’язку зі стрімким розвитком індустрії моди Україна переживає надзвичайний перукарський бум, зростає престижність цієї професії, з’являється новий погляд на перукарське мистецтво як можливість диктувати моду, можливість розробляти та демонструвати нові незвичайні, нестандартні технології, апробовувати методики та виходити на новий європейський рівень.

Здобувачі освіти за спеціальністю  Дизайн. Перукарське мистецтво та декоративна косметика   засвоюють  ідеї та техніки класичних, салонних, креативних стрижок та фарбування, знаходять нові творчі рішення в моделюванні зачісок різного призначення, вивчають напрями і стилі в перукарському мистецтві, особливості моделювання зачісок відповідно до морфологічних та індивідуальних особливостей зовнішності людини.

Під час оволодіння професією формуються навички вирішення творчих проблем, пошуку рішень для створення образу клієнта, уміння поєднати зачіску, візаж, враховуючи сучасні модні тенденції і смак людини, призначення зачіски та спосіб її демонстрування.

Здобувачі освіти оволодіють актуальними технологіями make-ap та практичному виконанню всіх видів макіяжу (денний, вечірній, весільний, голлівудський, подіумний).

Після завершення курсу навчання випускники спеціальності  Дизайн. Перукарське мистецтво та декоративна косметика досягають успіху в перукарській справі, адже на професійному рівні вони оволодіють:

Перукар (перукар-модельєр)

Професійна майстерність перукаря (перукаря-модельєра) дозволяє йому підходити до праці творчо, бути віртуозом своєї справи. Професійні навички виконання  класичних та салонних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок в різних техніках дають можливість задовольнити навіть найвибагливішого клієнта. Здобувачі освіти мають можливість оволодіти техніками фарбування відповідно до потреб сучасності.

Філософія перукарського мистецтва мінлива, бурхлива та наповнена новітніми технологіями гарячого та холодного укладання волосся, якими досконало оволодівають  наші кваліфіковані робітники під час набуття професійних компетентностей.

За час навчання здобувачі освітніх послуг розкриють свій творчий потенціал щодо розв’язання практичних завдань, засвоять техніки:

 • укладання волосся гарячим та холодним способом;
 • виконання класичних та модельних стрижок;
 • фарбування волосся за сучасними методиками;
 • моделювання зачіски за допомогою хімічної завивки;
 • створення класичних зачісок.

Коледж співпрацює із закладами вищої освіти тому  наші випускники мають можливість отримати повну вищу освіту за скороченим терміном  навчання в:

 • Київському національному університеті культури і мистецтв;
 • Київському університеті культури;
 • Київській Академії перукарського мистецтва.