Шановні друзі!

Наш заклад – це міст, який з’єднує шкільне минуле з вдалою кар’єрою у майбутньому. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен наш випускник був успішною яскравою особистістю. У коледжі, студенти не лише оволодіють міцними знаннями, а й зможуть поринути в загадковий світ естетики, краси та вишуканого смаку.

У нашому коледжі навчаються ініціативні, комунікабельні та цілеспрямовані особистості, які прагнуть зробити оточуючий світ красивішим та досконалішим, бути корисними для нашого суспільства та мають мрію реалізувати себе в самостійному дорослому житті. Саме в нашому навчальному закладі створені всі умови для набуття міцних фахових знань галузі дизайну одягу, перукарського мистецтва та комп’ютерних технологій.

Сьогодні коледж стрімко розвивається: сучасні кабінети та лабораторії, новітні технології навчання, тісний зв’язок з установами, підприємствами та організаціями, де наші випускники працевлаштовуються.

Наш молодий, творчий, завзятий педагогічний колектив, який працює по-новому. Про рівень педагогічної майстерності педагогів свідчать перемоги студентів на Всеукраїнських і регіональних конкурсах фахової майстерності. Випускники коледжу вдало реалізують себе на професійній ниві. Багато хто з них обіймає керівні посади на підприємствах.

Тут втілюється мрія навчатися у сучасному закладі нової формації, жити в затишному студентському гуртожитку, де панує атмосфера натхнення й задоволення процесом пізнання. Творчий стан наповнює життя дівчини чи юнака змістом, гартує особистість, формує її світогляд та громадянську позицію. Тут народжується відчуття впевненості в незалежному самостійному житті.

Запрошуємо Вас до нашого родинного кола! 

З найкращими побажаннями,

 директор коледжу Алла Олегівна Степура.

Спеціальності та професії

Перегляньте спеціальності та професії за якими навчають у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну

Ліцензії та сертифікати

Ознайомтесь із документами на освітню діяльність

Регіональне замовлення

Дізнайтесь про кількість бюджетних мість

Нормативні документи

Ознайомтесь із важливою інформацією щодо вступу

Документи для вступу

Дізнайтесь які документи потрібно подати до прийомної комісії

Вартість навчання

Дізнайтесь вартість навчання на контракті та проживання у гуртожитку

Графік роботи приймальної комісії

Ознайомтесь із графіком роботи приймальної комісії коледжу

Заповніть анкету вступника

Залишились питання?

Залиште заявку на зворотній зв'язок