Вітаємо випускників коледжу 2024

 27 лютого 2024 року став святковим днем у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну!

В цей день відбулося  урочисте вручення дипломів 44 фаховим молодшим бакалаврам: 18 фахівцям з «Перукарського мистецтва та декоративної косметики» та 26 фахівцям з «Видавництва та поліграфії».

100% наших випускників успішно пройшли Державну підсумкову атестацію. Результати більшості дипломних робіт стали справжнім взірцем професіоналізму вже сформованих фахівців та приємно вразили поважну екзаменаційну комісію.

З вітальним словом до випускників, педагогів, батьків та гостей свята звернулась директор коледжу Алла Степура та  урочисто вручила дипломи випускникам, серед яких з відзнакою отримали 4 студента: Заломська Мар’яна, Ружило Ян (група В-4), Кулик Даяна, Севериненко Ліна (група ХМ-3).

На святі також були присутні наші роботодавці: директорка салону «Світ краси» Ірина Стасько та начальник друкарського цеху Білоцерківської книжкової фабрики Володимир Щур.

Більшість випускників вже працевлаштувались за спеціальністю у престижні компанії та на підприємства, а певна кількість будуть продовжувати навчання в ЗВО.

Любі випускники! Ми вітаємо вас із завершенням навчання. Сподіваємося, що час, який був проведений в стінах нашого закладу, назавжди буде закарбований у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягнути задуманих цілей та сприятимуть у виборі життєвого шляху!

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. В добру путь!