День Європи

З 2023 року в Україні 9 травня відзначається День Європи відзначається. Його встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 266 «З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті».
З метою поширення ідеї європейської ідентичності серед студентської молоді, утвердження спільних європейських цінностей 07 травня 2024 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну груп В-1, ХМ-1 та Д-3 під керівництвом викладача іноземної мови Юлії Линової (та в межах роботи гуртка «Keep it up!») завітали в гості до Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу, де було проведено арт-пікнік до Дня Європи. До заходу також долучилися волонтери ГО “Кебет” (очільниця Лілія Степченко), Посли європейської молоді, учні Шкарівського опорного ліцею-гімназії. Для того, щоб перевірити знання студентської та учнівської молоді про європейські інституції, звичаї, традиції та європейські цінності, було організовано роботу 8 локацій: «Національні страви», «Національні танці», «Національні ігри», «Євробачення», «Столична», «Карта Європи», «Правда чи ні?» та «Лінгвістична».
Дякуємо Білоцерківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжу за теплий прийом та неповторні емоції від заходу!
Крім того, з метою розширення кругозору та знань учасників освітнього процесу нашого коледжу про країни Європейського Союзу, надання уявлення про переваги євроінтеграції для України та підкреслення приналежності нашої держави до європейської сім’ї народів здобувачі освіти 1 курсу спеціальності 186 Видавництво та поліграфія (під керівництвом класного керівника Юлії Линової) створили інтерактивний квест до Дня Європи в Україні, який можна використати під час як очного, так і дистанційного навчання. По закіченню успішного проходження квесту, на всіх учасників чекає сертифікат.
Для проходження квесту перейдіть за посиланням нижче:
https://vseosvita.ua/webquest/start/s/27162/4034216-e46377aa 
Бажаємо успіху!
І пам’ятаємо, що Європа починається із кожного з нас!