28 червня 2023 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії 7433 Кравець.
Під час атестації здобувачі освіти груп К-8, К11-12 продемонстрували професійні знання та вміння, набуті під час навчання з обраної професії та підтвердили рівень кваліфікації «Кравець ІІІ розряду». На розгляд державної комісії були представленні різноманітні швейні вироби, що відповідають рівню кваліфікації.
Вітаємо випускників з успішною атестацією. Бажаємо подальших професійних та творчих успіхів. Нехай улюблена справа дарує відчуття повної самореалізації та радості!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-606eb9465e233c9bec528cb39a143d8e668fd80f649d1ca5b8bcea28fdfa51f8_a93e8dc67f2428f8-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-e0baf22fc52fdf31c4242fdc3273298bbeb283a8d94ba482cde0d7fa898f2ded_2e77c32fe41ff648-1024x471.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-f7445eee4d7428aef6712dce7a43a3674d51d73b5f3aaa8171a5f872175e0872_882c247ca3efaf1a-1024x621.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-fad6ec92cf1b7f6c51f6da7a38d66ef1066f13472af1dc3f239d3fc78ba02928_6a064bb3eb26a160-1024x524.jpg)