До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та солідарності з Віл-позитивними та хворими на СНІД людьми, що відзначається 1 грудня, в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, у рамках акції «16 днів проти насильства», було проведено ряд інформаційних заходів для здобувачів освіти коледжу та мешканців гуртожитку №1. Головна мета заходів – проінформувати про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про заходи безпеки.
Традиційно кожен учасник освітнього процесу прикріпив до одягу червону стрічку, яка означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї». Це символ боротьби з глобальною епідемією та підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу.
Пам’ятаймо! СНІД ще не переможений і важливо бути уважним та толерантним. Бережіть себе, піклуйтеся про близьких та рідних, і нехай Всесвітній день боротьби з ВІЛ об’єднає всіх і кожного не тільки 1 грудня, а також і у всі інші дні року.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231130_201150.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231130_201421.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231130_201726.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-6f02a488cc418063efaa699c7563b883aee44290df37c2d3712ea126dda57252_ed24e36b722107e9.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-5df2d93dba30c1c5c02be6d6f66ffcb3058a01060fe5f032e27a9f36b6c4d5cc_2b61865cbca4d7d5-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-e6c3c3488a5d9ab0b56cfa4bd41cc6ee3617205afeac6a8e065d8a438bb0cd22_a0221f718948ce3e-1024x603.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-af88b3eecd6db5b5b8f734468261b6f41aa095a83ae9f53e6c2b4cd7a8348d7a_3994d8d033161667-1024x591.jpg)