18-19 квітня 2024 у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбувся захист зі спеціальності 022 «Дизайн» освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр, що є завершальним етапом опанування дисципліни «Декоративна косметика та грим».
Під час захисту здобувачі освіти теоретично та практично презентували власні ідеї зі створення фантазійного макіяжу і театрального гриму. Отримані знання та навички з дисципліни «Декоративна косметика та грим» здобувачі освіти успішно втілюють на практиці.
Бажаємо успіхів нашим майбутнім фахівцям з візажної справи.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-54-453-768x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-57-073-830x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-57-380-830x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-57-990-768x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-59-239-893x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-18-00-200-882x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-59-890-853x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-18-00-536-636x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-22_09-17-58-914-1024x591.jpg)