Мак пам’яті

З метою належного вшанування мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, мешканці гуртожитку №1 Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну долучилися 4 травня до акції «Мак пам’яті». Ця  квітка  уособлює в собі кривавий слід від кулі і кріпиться на одяг в  пам’ять про жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

В ході  проведення майстер-класу, переглянувши відеоролик «День пам’яті та примирення», присутні згадали сумні сторінки нашої історії, які особливо перегукуються із сьогоденням. Учасники дізналися про символ пам’яті – квітку червоного маку, про її значення в українському фольклорі, та чому  саме мак  став символом Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

 Процес виготовлення квітки виявився кропітким, але цікавим та захоплюючим.  Результат був вартий зусиль.

Низький уклін тим, хто захищав та  захищає Україну від нацистської агресії. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які боронять нашу неньку України сьогодні і завдяки яким ми можемо вчитись і творити. Бажаємо миру, міцного здоров’я, благополуччя! Нехай над Україною завжди буде чисте небо!

Слава Україні! Героям слава!