25 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.
Атестація педагогічних працівників – не лише процедура перевірки їхньої кваліфікації, але й важливий крок у підвищенні якості освітнього процесу, що сприяє розвитку професійних навичок педагогів, підтримує стандарти в освіті та забезпечує відповідність сучасним вимогам.
За результатами атестації у 2023-2024 навчальному році десятеро педагогічних працівників успішно підтвердили раніше присвоєні кваліфікаційні категорії, з яких семеро також підтвердили педагогічні звання. Троє педагогів підвищили кваліфікаційні категорії та одному педагогу присвоєно педагогічне звання.
Бажаємо подальших творчих та професійних успіхів, постійного самовдосконалення та наснаги у підготовці конкурентоспроможних фахівців.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-5ed03fd087b75074d2e52aabf48284fd-V-1024x558.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-0363876df78e574967c9a893c9bc1d22-V-1024x682.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-6e76d84068f6f8d77665d3865adbdd26-V-1024x626.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-7abbf6e9918078586116d935103736bc-V-1024x648.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-9e81f80e4caa5472fb986adc35ce49f3-V-1024x576.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-3218b11de149d8e70ed7004a2b032c70-V-1024x576.jpg)