Наші здобувачі освіти – молодь, яку цікавить не лише навчання, а й мистецтво! Нещодавно групи Д-3 та ОП 5-6 разом з викладачем літератури Дубченко Л.Г. та історії Булдиковою Р.Я. гостинно вітала бібліотека-філія №5 на зустрічі з журналістом, письменником, літературним критиком Ярославом Карпецем, автором книги «Self-Harm. Самопошкодження», та художницею-ілюстратором цієї книги – юним обдарованням Софією Свободою.
Ярослав Карпець для спілкування обрав дуже складну, болючу, але важливу тему – проблему підлітків, що є схильними до самопошкодження.
Наші студенти залюбки долучилися до цікавої бесіди з елементами гри. Вони «захищали» свої творчі проєкти, невимушено, щиро спілкувалися, були толерантними та відвертими.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-21_16-21-22-531-1024x460.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-21_16-22-47-425-1024x608.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-21_16-24-17-443-1024x537.jpg)