15 вересня – Міжнародний день демократії

Цю дату встановила Генеральна Асамблея ООН у 2007 році. Слово “демократія” походить від двох давньогрецьких слів – “народ” та “влада”, і традиційно перекладається як “влада народу”. Під цим терміном розуміють політичний устрій на основі методу колективного прийняття рішень. Демократія заснована на вільному волевиявленні народу і тісно пов’язана із забезпеченням прав і основних свобод людини.

Це вільні медіа, чесні і прозорі вибори, відповідальне й активне суспільство, повага до людини і визнання її гідності. Це фундаментальні цінності цивілізованого світу. І це те, за що бореться український народ сьогодні – за перемогу демократії над тоталітаризмом.

Студентський актив Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну провів ряд заходів до цього дня. За результатами тестування, ми виявили, що наші здобувачі досить добре розуміють значення цього терміна та  важливість демократії у суспільстві.

У Міжнародний день демократії ми вдячні ЗСУ, всім захисникам і захисницям та нашим героїчним співвітчизникам, котрі тримають небо над вільним світом.