8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

2024 року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

У цей день Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, діти війни, примусові робітники. Адже війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Студентський актив Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну створили ознайомчий відеоролик до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, а також, в групах пройшли тематичні виховні години.

Українці зі зброєю в руках захищають Європу і дають шанс на побудову

більш тривкого миру і створення нової, справедливішої, світової системи безпеки. Умовою для цього є перемога над росією, відновлення територіальної цілісності України та унеможливлення майбутньої агресії російського імперіалізму проти будь-кого на планеті. Сьогодні в умовах агресії єдиний шлях відновлення – перемогти загарбника.

Не забуваймо тих, хто стояв проти зла у минулому та поважаймо  тих, хто бореться з ним сьогодні!