IV Міжнародна студентська наукова конференція «Тренди та перспективи розвитку мультидисциплінарних досліджень»

У Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну триває як практична підготовка здобувачів освіти, так і заохочення їх до наукової діяльності.

Здобувачі освіти за спеціальністю 022 Дизайн «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Рашкович Рієста та Берегова Зоряна під керівництвом викладача Шмегельської Юлії Василівни взяли участь у IV Міжнародній студентській науковій конференції  «Тренди та перспективи розвитку мультидисциплінарних досліджень», яка відбулась 1 грудня 2023 року у м. Луцьк у форматі онлайн.

У доповіді «Сучасні варіанти модифікації конкурсної зачіски «Стильний хвіст» здобувачами освіти БФКСД» досліджено особливості конкурсних зачісок у вигляді хвоста, що слугують поштовхом до застосування нових творчих підходів у виконанні традиційно-буденних зачісок. Також акцентується увага на конкурсні зачіски у вигляді хвостів, що були продемонстровані здобувачам освіти коледжу на різних конкурсах професійного спрямування.

Продовження наукового дослідження висвітлювалося здобувачами освіти  під час захисту курсових проєктів з дисципліни «Художнє моделювання зачіски», а також заплановане поглиблене розкриття теми під час захисту дипломного проєктування.