04 травня 2023 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, в рамках Днів науки та творчості, проведені спортивні змагання «Веселі старти».
Участь у спортивних естафетах взяли здобувачі освіти груп К 13-14, Д-2, ХМ-2, ОП 3-4.
Викладачі фізичної культури – Шатковська Т.О., Журавель Л.О. та Чіжов С.С. – запропонували сучасні спортивні ігри, естафети та руханки, які були цікавими та викликали ентузіазм серед учасників.
Здобувачі освіти отримали задоволення від змагань та зробили значний внесок у підтримку командного духу та дружніх стосунків у коледжі.
Бажаємо учасникам зберегти цей дух і в далекому майбутньому продовжувати рухатися вперед до нових звершень!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-891.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/05-968.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/06-145.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-420.jpg)