22 листопада 2022 року, в рамках наукового гуртка «Економіка для небайдужих» та теми курсового проєкту, здобувач освіти групи Д-3 Стаценко К, провела дослідження на тему «Освіта під час війни» й апробувала результати своєї праці під час проходження Студентської науково-практичної конференції «Теоретичні й практичні аспекти економіки, права, психології, соціальних комунікацій, бібліотекознавства та документознавства» БІЕУ Університету «Україна».
Зичимо студентці коледжу подальших наукових досягнень, блискучих творчих ідей і їх успішного втілення, збереження і примноження професійних знань і досвіду, оптимізму та плідної діяльності на благо України.
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-1927125c06fc112420927664be0b3fd715108b83972f8340c3cf61d7227b923b_af6b7629-1024x640.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-ec23ee21267e0dcc0acb86b51fd667e652bc98ff7f2a615f19afa2770a52cbdf_3998bc71-1024x679.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-53b490b5f9800505950c015518660f75f4a6d58e265f433d927c91fb1709c910_20cd58f4-734x1024.jpg)