Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави,
Піднялися вірні сини.
106 років тому молоді, відважні українські юнаки віддали своє життя у боротьбі за волю України під Крутами. Щоб будувати майбутнє, треба добре знати істинну історію, любити свою країну і гаряче бажати зробити її кращою.
30 січня 2024 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбулась патріотична година «Крути – бій за майбутнє України». Мета заходу – зберегти пам’ять про героїчні дні Юнаків в обороні за Волю України та згадати славні сторінки історії.
На завершення здобувачі освіти переглянули український історичний фільм режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918».
Пам’ятаймо про Героїв Крут! І збережемо історичну пам’ять!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/1.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/9.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/3.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/5.jpg)