Сьогодні, 27.10.2023 року, відзначаємо всенародне свято – День української писемності та мови! Вся спільнота Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну долучилася до урочистостей : проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та І (загальноколеджанського) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
І здобувачі освіти, й педагоги у всіх навчальних аудиторіях стали учасниками всенародного єднання, взявши участь у написанні радіодиктанту. Багато хто долучився до цієї акції дистанційно.
Тема цьогорічного диктанту : «Дороги України», його автор – письменниця Катерина Калитко, а прочитав текст актор Олексій Гнатковський.
Після написання радіодиктанту студенти та учні – кращі знавці української мови – взяли участь у І етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Віримо, що роботи будуть якісними, а перемоги – заслуженими. Результати оголосимо 31.10.2023 року на урочистому відкритті
ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0002.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-27_13-40-55-344.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0032.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-27_13-44-16-977-1.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-27_13-44-16-977-2.jpg)