15-17. 06. 22 року на перукарському відділенні відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії «Манікюрник». Усі здобувачі освіти показали свої набуті вміння та навички по виконанню манікюрних робіт на моделі та виконали творчі завдання з Nail art. Здобувачі освіти оволоділи усіма видами манікюру. Ними було опановано: класичний обрізний, європейський, апаратний манікюр та манікюр в комбіновані техніці.
Для здобувачів освіти, які знаходяться за кордоном, захист відбувся в онлайн форматі. Приємно розуміти, що в такий складний для нашої країни час наші здобувачі освіти змогли повірити в себе і в свої вміння та на доброму рівні опанували професію майстра нігтьового сервісу!
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/18-570.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/18-838.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/20-199.jpg)