Згідно графіку навчального процесу здобувачі освіти IV курсу спеціальність 182 Технології легкої промисловості освітньо-професійної програми «Швейне виробництво» проходили конструкторсько-технологічну практику на базових підприємствах м. Біла Церква та регіону.
Конструкторсько-технологічна практика є важливою складовою частиною навчального процесу. Вона дозволяє здобувачам освіти набути нових знань та умінь для майбутньої професії. Коло задач які розв’язують під час практики досить велике, воно охоплює питання, пов’язані з проєктуванням і впровадженням технологічних процесів, вивчення нормативно-технічної документації необхідної в роботі конструктора, отримання практичних навичок роботи техніка-конструктора.
Майбутні техніки-конструктора швейного виробництва набули професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час виготовлення швейних виробів, продемонстрували набуті загальні та фахові компетентності:
– вирішувати спеціалізовані завдання виготовлення різноманітного одягу із дотриманням вимог діючої нормативної документації;
– застосовувати навички роботи з сучасним обладнанням;
– здійснювати вибір методів обробки, пов’язаних з видами сучасних матеріалів.
Вироби, які були представлені здобувачами освіти на захист практики, були якісними та сучасними, а матеріали щоденника-звіту містили інформацію щодо отриманого досвіду під час безпосередньої роботи на швейних підприємствах.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_6749.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1912-1-1024x298.jpg)