26 травня здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь у святі дитячих мрій «Календар щасливих дат» Комунального закладу Київської обласної ради «Центру творчості дітей та юнацтва Київщини», який проходив у Білоцерківському природничо-математичному ліцеї-гімназії № 16 імені М.О.Кириленка.
Захід розпочався виступом ансамблю барабанщиць «Шоу-ритм» (керівник Олена Побережець), який є гордістю й однією з візитних карток коледжу.
А родзинкою свята став виступ театру моди та зачіски «Діамодус» (керівник Оксана Поліщук), з патріотичною колекцією під назвою «Дорога додому», що розроблена з повагою до культури та спадщини окупованих територій. Довершеність неповторних образів дівчатам допомогли створити здобувачі освіти перукарського відділення.
Бажаємо творчих успіхів учасникам колективів, мирного неба і крокуємо разом до нашої перемоги!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-02-38-475.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-02-37-797.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-02-36-581.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-04-36-413.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-25-28-115.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-29_11-04-38-782.jpg)