Освіта дорослих

Кравець – це провідна творча професія у виробництві одягу, яка є одночасно однією з найдавніших і найсучасніших, оскільки потреба в кравецьких послугах існує постійно. Професія, яка мрію перетворює на джерело фінансового благополуччя.

3 березня 2023 року слухачі курсової підготовки за професією «Кравець» у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну успішно завершили 4-місячне навчання та склали кваліфікаційну атестацію.

Під час навчання здобувачі освіти отримали необхідні знання, навики виготовлення швейних виробів відповідно до програми підготовки фахівців –  від постільної білизни до верхнього одягу. Варто було сісти за сучасне швейне обладнання і на світ з’явилися практичні речі без яких неможливо уявити наше життя. За цей час вивчили властивості сучасних матеріалів, опанували основи конструювання виробів, виконували розкрій та пошиття.

Звісно, за ці місяці можливо охопити лише базові знання та навички з пошиття виробів, проте період навчання насичений наснагою до знань та зарядом позитивної енергії, знань та прагнень. Навчання надихнуло не зупинятися на розпочатому і завжди шукати нових творчих здобутків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *