Успішний фініш

Незважаючи на труднощі, зумовлені військовим станом у нашій країні, навчальний процес триває. Комплексний кваліфікаційний екзамен – це завершальний етап навчання в коледжі.

Для випускників спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Діловодство  державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Цьогоріч проведення комплексного кваліфікаційного екзамену відбувалося в різних формах. Для студентів, які перебувають в країнах Європейського Союзу, розробили найбільш оптимальний і доцільний варіант складання комплексного кваліфікаційного іспиту  в онлайн форматі. Але переважна більшість студентів складали екзамен в аудиторії коледжу перед екзаменаційною комісією.

Всі випускники отримали позитивні оцінки. Настанови, побажання голови і членів комісії та їхня підтримка створили невимушену атмосферу при проведенні екзамену.

Попереду студентів чекають випускні урочистості та вручення дипломів.

Вітаємо студентів зі складанням важливого іспиту, бажаємо наснаги, подальших творчих та професійних успіхів! Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся далі!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *