8 грудня 2022 р. здобувачки освіти Симоненко Карина (група Д-2) та Цуркан Марина (група М-1) взяли участь в обласних етапах ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Глибоко філософські питання, цитати та вислови зі спадку Т. Шевченка і Г. Сковороди, які лягли в основу завдань, спонукали до роздумів, торкались глибинних акордів душі. Адже саме зараз, коли російсько-українська війна перейшла у стадію повномасштабного вторгнення агресора на територію України, ми знову звертаємося до образу Шевченка та інтерпретуємо його.
Не зважаючи на перешкоди (проблеми з транспортом, електрикою, Інтернетом), дівчата показали справжню красу та міцність українського духу, незламність та волю до ПЕРЕМОГИ!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/20-941-1024x819.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/21-918-769x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/22-861-769x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/38-341-1024x819.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/39-196-768x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/41-434-1024x620.jpg)