Чи можна закохатися у місто? Так, якщо це місто – Львів!
Цікавими стали останні вихідні листопада для груп Д-3 та ОП 5-6, які разом зі своїми класними керівниками Людмилою Дубченко і Тамарою Чернишовою завітали до овіяного легендами, таємничого, багатого своєю архітектурою, надзвичайно красивого міста Лева.
Нікого не залишили байдужими львівські вузькі середньовічні вулички в мережах трамвайних ліній, старовинні кам’яниці, оздоблені ліпниною, фресками, численними скульптурами. Вразили своєю величчю костели та храми, Будинок вчених, театр опери та балету, копальня кави…
Чи не кожен з екскурсантів привіз додому гостинці! А це, звичайно, – львівська неповторна кава, шоколад… Але найемоційніший подарунок кожен презентував собі – зустріч із містом, що закохало в себе на все життя!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-28_15-02-01-748-576x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-28_15-03-47-515-1024x680.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-28_15-05-04-800-1024x576.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-28_15-02-53-728-576x1024.jpg)