19 березня 2024 року Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну долучився до Обласної онлайн-конференції «Волонтерство у закладах П(ПТ)О – діяльність задля перемоги».
Організатор – Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області.
Спікер від коледжу – заступник директора з виховної роботи Людмила Лемешко з темою доповіді: «Допомагати, щоб перемогти – це найкращий і єдино правильний рецепт здобуття перемоги у російсько-українській війні для кожного українця».
Під час виступу наголошено на тому, що волонтерство – важливий аспект виховної роботи, а з початку війни в Україні з 2014 року в кожному навчальному закладі почали діяти волонтерські осередки і волонтерство набуло своєї найбільшої актуальності за останні часи. Наша сила – в єдності. Ми віримо в ЗСУ, Україну та Перемогу. І робимо для цього все, що можемо – кожен на своєму місці.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-19_14-29-21-326.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-19_14-29-20-880-1024x575.jpg)