17 травня 2024 р. відбулось підведення підсумків і оголошення результатів V Всеукраїнського конкурсу екологічних проєктів серед учнівської та студентської молоді.
Серед більше як 150 учасників з різних куточків України: Київщини, Закарпаття, Миколаївщини, Черкащини, Полтавщини, Харківщини, Донеччини, Дніпропетровщини, Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну представили здобувачі освіти спеціальності 186 Видавництво та поліграфія (гр.В-2) та здобули перемогу
у номінації “ЕКО-плакати».
Щиро вітаємо ОЛЕКСАНДРУ ФАСХУТДІНОВУ, яку нагороджено ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ.
Бажаємо наснаги та подальших творчих звершень!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-22_09-21-24-461-750x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-22_09-16-45-580-1024x473.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-22_09-14-44-584-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-22_09-14-44-849-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-22_09-14-44-991-724x1024.jpg)