Ми, педагоги, маємо докласти якомога більше зусиль, щоб виховати у сучасної молоді дисциплінованих, завбачливих, обережних учасників дорожнього руху, сформувати в них прагнення до збереження власного благополуччя та здоров’я інших людей.
З цією метою 15 травня 2023 року в рамках 7 Глобального тижня безпеки дорожнього руху здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ».
Метою конкурсу є – підвищення уваги до дорожньо-транспортного травматизму; формування у здобувачів освіти свідомого ставлення, навичок і стереотипів безпечної поведінки; закріплення необхідних знань про права й обов’язки пасажирів і пішоходів та навичок пильного сприймання оточення, правильної оцінки, аналізу різних життєвих ситуацій, здатності передбачати приховану небезпеку.
Вітаємо наших переможців та бажаємо бути відповідальними учасниками дорожнього руху!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-1-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2-724x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-3-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-6-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-4-723x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-5-724x1024.jpg)