Сьогодні, 26 квітня 2023 року, вже 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.
Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.
З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
Тож здобувачі освіти напрямку ІКТ поліграфічної студії “Platforma” в рамках заходів Днів науки та творчості створили тематичну виставку поліграфічних робіт, щоб нагадати про те, що лсобливо актуальним є питання ядерної енергетики зараз, коли в нашій державі триває війна, а агресор намагається шантажувати весь світ ядерною зброєю!
Тож пам’ятаємо, щоб ніколи не повторити!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-440.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/13-890-724x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/14-491.jpg)