«Кравець – це втілення краси та сучасного художнього стилю».
Професія кравця – творча та популярна професія у сфері надання послуг населенню, яка набирає все більшої актуальності на сучасному ринку праці. На сьогодні кравець – це втілення краси та сучасного художнього стилю.
21-24 червня 2024 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, здобувачі освіти випускних груп за професією 7433 «Кравець», пройшли державну кваліфікаційну атестацію, як важливий етап у професійному становленні.
Під час атестації здобувачі освіти груп К-16, К13-14 продемонстрували високий рівень професійної майстерності та знання технологічного процесу. На розгляд державної комісії були представленні швейні вироби різного асортименту та складності.
Вітаємо випускників з успішним завершенням навчання. Бажаємо подальших професійних та творчих успіхів за обраним фахом. Нехай улюблена справа дарує відчуття повної самореалізації та радості під мирним українським небом!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-0bbc6368a8d6f367c4af2f1ab965c7fcfa6af66373e53fca3a84bdee6ac71ab4_6d63577f79696d75.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-21459d7e7e6e5b7a367e86507a03b49795b8328e64a658e293fdac2e7305c847_6ad75af121d45155.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-a67fa54738c6b7b9bc02cd37dbabca8924f707eb808ac582c2bf10eb99d2c847_fccfea709b814301.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-afd8ff07df274e4cea6e7676cce24490af828638ecb7fd5140203e480bc570c1_2f16abcb2ae93db4.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-f106de468e40ff71ffdc2f69f95fb56e9f1a17cd483147c8c49ab3067c3215a0_a2fb539a9db6f61.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-d6bbdd35beca48906421b4e06a60e99c11e804af873d80e0dad3b8ca62fa8199_281ef922833dc8bf.jpg)