20 червня 2024 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбувся державний кваліфікаційний екзамен з професії «Перукар (перукар-модельєр)» для здобувачів освіти групи П 23-24.
Під час презентації практичних робіт здобувачі освіти продемонстрували глибоке розуміння теоретичних аспектів та тенденцій у сучасному перукарському мистецтві та втілили свої знання у створенні довершеного образу. Члени комісії високо оцінили виконані зачіски, стрижки та фарбування, що підкреслюють талант та наполегливість випускників.
Бажаємо нашим випускникам реалізувати себе за обраним напрямком та досягти успіху в сфері перукарського мистецтва.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-24_10-46-00-727-1024x570.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-24_09-13-32-823-1024x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-24_09-14-11-617-1024x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-24_09-13-45-622-1024x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/2024-06-24_09-13-58-935-1024x1024.jpg)