Військова агресія російської федерації проти України, розпочата 24 лютого 2022 р., стала викликом не тільки самому існуванню нашої держави, її суверенітету та соборності, але й створила багато проблем в галузі освіти: загроза життю та здоров’ю учасників освітнього процесу, масштабні руйнування освітньої інфраструктури, вимушене масштабне переміщення учасників освітнього процесу в межах України та за кордон.
Саме тому, під час воєнного стану, правоосвітництво набуває все більшої актуальності і потребують його громадяни різного віку. З метою надання правової грамотності здобувачам освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, 17травня 2023 року в інформаційно-ресурсному центрі відбулася тематична зустріч з представниками громадської організації Правова єдність О. Щербиною та М. Андрущенком, яку організували Любов Маловічко та Ніна Муковоз.
В своїй доповіді Олександра Щербина наголосила на тому, що реальність диктує нові правила життя та ознайомила присутніх з заборонами та обмеженнями, які діють під час воєнного стану. Студентська молодь отримала інформацію щодо роботи системи безоплатної правової допомоги, яка успішно функціонує в нашій державі та ознайомилася з можливостями подальшого навчання за кордоном.
Маємо надію, що отримані знання, якими поділилися гості, стануть у нагоді молодому поколінню, яке знає свої права та поважає права інших.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230517_173136.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230517_173312.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230517_173828.jpg)