Вибір професії завжди був актуальною темою та залишається такою і в сучасних умовах. Яку професію обрати? Це одне з головних завдань у житті кожної людини.
З метою полегшення вибору навчального закладу та майбутньої професії Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну провів 11 та 12 травня Дні відкритих дверей.
У ході онлайн-зустрічі майбутні вступники та їх батьки мали змогу ознайомитися зі спеціальностями навчального закладу, з особливостями вступної кампанії 2022 року та відвідати майстер-класи за темами: «Використання патріотичної символіки в оздобленні одягу», «Сучасні тенденції індустрії моди в зачісці, макіяжі, манікюрі», «Воркшоп із основ кібербезпеки при використанні технологій QR кодування та систем 3D друку».
Усі учасники заходу отримали відповіді на хвилюючі їх запитання, дізналися про особливості навчання та розібралися з алгоритмом реєстрації і подачі документів.
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/7-2.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-7.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2-5.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/3.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/5-1.jpg)