Найбільш успішні модельєри та конструктори починають свій творчий шлях з поглибленого вивчення теми та пошуку натхнення. Вони вивчають історію моди, сучасні тенденції та аналізують роботи визначних дизайнерів, адже все це надає базовий фундамент і надихає на творчий процес. Творці галузі легкої промисловості не бояться експериментувати та вносити унікальні елементи у свої творіння.
16 та 17 листопада у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбувся захист курсових проєктів з дисципліни «Художнє проєктування виробів» здобувачів освіти ІV курсу спеціальності 182 Технології легкої промисловості, ОПП Моделювання та конструювання промислових виробів.
Здобувачі освіти показали високий рівень самостійності, творчості, креативності у підході до виконання різних за складністю завдань.
Захист курсового проєкту показав, що дисципліна «Художнє проєктування виробів» є цікавою та захоплюючою для здобувачів освіти, а також спрямована на набуття досвіду власної творчої діяльності, розв’язання творчих завдань та підвищує професіоналізм.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-664913ff4dc10868435ea5a430fb1031a3f0957729e7f68fe2614f328b096486_2c4b97be670968d9.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-bb562d6cf216d1378234c9d27136c135746067c6497c84f4f99ef1df6bba8efd_a0646ca474c0df69.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-d4fe1a1b0a818b76dc5235b0d53d6b4a39c17288c4eefa6c4eae784e33ea40df_8fac853e94b8df7b.jpg)