Конкурс з манікюру – це захоплююча подія для всіх, хто любить доглянуті руки та нігті. Цей конкурс є чудовою можливістю продемонструвати свої таланти та вміння в цій сфері та отримати незабутні враження.
24 квітня, у рамках Днів науки і творчості, з метою поглиблення знань у сфері nail-дизайну на перукарському відділенні Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну проведено конкурс фахової майстерності для здобувачів освіти групи П 21-22. Учасники заходу мали змогу продемонструвати свої творчі вміння у виконанні дизайну.
Оцінювання робіт проводилося за кількома критеріями, такими як оригінальність, техніка виконання, відповідність темі та загальний вигляд.
Перше місце посіла Столярова Сніжана, друге – Кайдаш Валерія, третє –Єременко Єлизавета та Овсяніцька Христина.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам подальших успіхів на шляху опанування обраної професії!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-25_09-47-37-444-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-25_09-47-38-500-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-25_09-47-38-589-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-25_09-47-38-645-1024x768.jpg)