В Україні немає сфери, яка б не долучилась до боротьби з російською агресією. Але ми воюємо не лише зброєю. Одним з найважливіших завдань освітньої сфери є збереження нашої ідентичності, передача прийдешньому поколінню культурних цінностей та символів, які наочно показують світові, за що саме бореться наша країна.
В межах цього завдання здобувачі освіти гр. ХМ-1 Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну під керівництвом викладача рисунку Олени Гріщенко взяли участь у XIV Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Art. Summer Miracle». Творчі роботи Анни Діденко, Яни Будан та Валерії Пивовар на тему «Українська хустина – символ та оберіг нації» були визнані найкращими в номінації «Змішана техніка», а їх автори стали лауреатами І Премії та отримали дипломи та медалі.
Вітаємо переможців та бажаємо їм натхнення, творчих успіхів та Премоги!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/01_21-07-22-352.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/01_21-07-22-146.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/01_21-07-51-477.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/01_21-07-22-551.jpg)