25 травня 2021 року здобувачі освіти професії 4112 Оператор комп’ютерної верстки, під керівництвом викладача
Володько М.Ю. відвідали лекторій – практикум на тему: «Застосування основних та допоміжних матеріалів офсетного друку» від ПрАТ «Білоцерківська книжкова фабрика».
ПрАТ «Білоцерківська книжкова фабрика» – найбільше видавничо-поліграфічне підприємство Київської області. Видавництво спеціалізується на випуску книг, а також найрізноманітніших поліграфічних товарів широкого вжитку.
Лекційно-практичне заняття було проведено видавничою групою досвідчених професіоналів на чолі із представником відділу розробки машрутно-технлогічних карт – Петрович Мариною Сергіївною.
Учні коледжу стали учасниками впровадженої у виробництво сучасної технології формних, друкарських та палітурних процесів, що дають змогу виготовляти книги якісно та в короткі терміни.
Здобувачі освіти отримали можливість попрацювати на обладнанні для флатування та обрізки паперу, виготовлення друкарських пластин, однофарбовій друкарській машині Planeta та чотирьохфарбовій друкарській машині Rapida.
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/5021-05-25_15-39-51.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/021-05-25_15-39-51.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2021-05-25_15-41-04.jpg)