15 травня 2023 року, у рамках Днів науки і творчості, з метою поглиблення знань у сфері перукарського мистецтва майстром виробничого навчання Павлик Вікторією Геннадіївною, було проведено майстер-клас «Виконання сучасної вечірньої зачіски» для здобувачів освіти груп П 17-18 та П-25.
Під час майстер-класу учні мали можливість дізнатись про тонкощі та секрети виконання сучасної вечірньої зачіски. Майстер демонструвала послідовність виконання роботи, показуючи кожен крок і пояснюючи його значення та вплив на загальний образ.
Учні отримали і практичний досвід, адже мали можливість самостійно спробувати відтворити деякі елементи зачіски, застосовуючи отримані знання та навички.
Майстер-клас дозволив здобувачам освіти розширити свої знання у сфері перукарського мистецтва, навчитись новим технікам і методам виконання сучасних вечірніх зачісок і практично побачити, як дрібні деталі в зачісці можуть створювати неповторний образ і надавати гармонійність зовнішньому вигляду.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/48-35-592.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-35-484.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/49-30-996.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-978.jpg)