Вже стало доброю традицією проведення навчальних майстер-класів випускником коледжу, провідним барбером нашого міста Даценком Олександром.
4 травня 2023 року на перукарському відділенні Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну пройшов майстер-клас «Сучасна салонна чоловіча стрижка».
Під час майстер-класу здобувачі освіти дізнались особливості побудови чоловічої стрижки, зрозуміли відмінності між класичними та салонними стрижками, розібралися з поняттям комерційна послуга. Під час виконання стрижки Олександр коментував свої дії, пояснюючи всі аспекти, які можуть вплинути на результат.
У невимушеній та творчій атмосфері майстер-клас став ще однією вагомою складовою професійного розвитку та становлення майбутніх майстрів перукарської справи.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/58-306.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/58-901.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/59-053.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/58-190.jpg)