14 березня 2024 року до Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну на запрошення викладачів Живопису Людмили Лемешко та Олени Гріщенко завітала відома білоцерківська мисткиня Тетяна Фокіна, яка провела майстер-клас «Пейзаж аквареллю» для здобувачів освіти груп М-3 та ХМ-1. За роки свого творчого шляху Тетяна Миколаївна створила понад 500 картин, брала участь у понад 50 виставках, провела більше 30 персональних виставок, нагороджена численними грамотами та дипломами. Художниця розповіла студентам про свій шлях до мистецтва та поділилася з присутніми секретами та лайф-хаками написання пейзажу в техніці акварельного живопису. Незважаючи на сигнал повітряної тривоги, який звучав під час майстер-класу, кожен учасник зміг створити аж по 2 чудові пейзажі.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-15_12-27-12-583-1024x461.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-15_12-27-13-294-1024x566.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-15_12-27-13-484-1024x461.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-15_12-27-13-903-713x1024.jpg)