10 травня 2023 року на перукарському відділенні Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну майстром виробничого навчання Павлишиною Яною Ігорівною проведено майстер-клас «Сучасна салонна чоловіча стрижка» для здобувачів груп П-17, П-25.
Під час проведення майстер-класу, здобувачі освіти отримали інформацію про особливості чоловічої стрижки, зрозуміли різницю між класичними та салонними стрижками і засвоїли концепцію комерційної послуги. Під час виконання стрижки, майстер пояснювала свої дії, надаючи розуміння всім аспектам, які можуть вплинути на кінцевий результат.
Здобувачі освіти, які взяли участь у заході, поглибили свої знання й навички та збагатили свій досвід в галузі перукарського мистецтва.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/09-41-893.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/40-613.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/41-047.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-53-908-768x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/24-56-965.jpg)