Борітеся – поборете!
Доброю традицією стало відзначення дня народження Великого Кобзаря в гуртожитку №1 Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну. Ось і сьогодні, 09 березня, в Інформаційно-ресурсному центрі коледжу відбувся виховний захід «Мій Шевченко».
Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувач бібліотекою Маловічко Л.М. та зробила огляд літературної виставки «Усе знесла й перемогла його любові сила» .
Вихователь гуртожитку Дабіжа Н.А. познайомила присутніх з новими цікавими фактами життя та творчості Тараса Григоровича, розповіла про Шевченка як художника та громадського діяча.
Здобувач освіти Халаберда Олександр підготував презентацію та вікторину про життя і творчість поета.
Зустріч закінчилася переглядом та обговоренням документального фільму «Мій Шевченко».
Кожен, хто сьогодні долучається до поетичного слова Великого Кобзаря, черпає в ньому силу й надію в ці важкі для українців часи боротьби з росією-агресором.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-380561f18df6e3174794b15d18b4364d-V-1024x664.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230309_165850-939x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230309_170153-1024x681.jpg)